Expressiva - stogas su charakteriu

Expressiva

Naujiena - 3-os kartos banguoti lakštai

„Expressiva“ banguoti lakštai – tai kruopštaus darbo ir 6 metų tyrimų rezultatas. UAB „Eternit Baltic“ kartu su „Etex“ įmonių grupe nuo pat naujos gamyklos atidarymo 2010-aisiais vystė išskirtinės stogo dangos idėją, kuri banguotų lakštų produktams atvertų duris į naują, modernių ir estetiškų stogo dangų erą.

3-ios kartos banguoti lakštai „Expressiva“ neturi analogų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Šio banguoto lakšto išskirtinumas – blizgus vario spalvos paviršius, kuris suteikia stogui gyvybingumo įspūdį – keičiantis apšvietimo intensyvumui bei kampui, keičiasi stogo dangos spalva, o atsirandantis šešėlių žaismas padaro stogą tarsi gyvą. 

Ieškantiems išskirtinumo

Expressiva
  • Nebijantiems išsiskirti
  • Ieškantiems išraiškingo, drąsaus stogo sprendimo
  • Gyvo stogo efektas
  • Itin kokybiškai nudažyti lakštai dėl CurtCoat® technologijos
  • Dažyti difuziškais (kvėpuojančiais) dažais
  • Lakštai pilnai paruošti montavimui
  • Aukštos bangos suteikia estetišką vaizdą bei tvirtumą
  • Laikui nepavaldūs lakštai

Vario spalva

Vario spalva

Vario spalvos banguoti lakštai leidžia įgyvendinti kūrybiškiausias architektų idėjas, o ryškus ir ilgaamžis CrystalCoat® paviršius padeda sukurti išskirtinį pastato dizainą.

Pastaruoju metu varinės dangos naudojamos ne tik tradiciniams pastatams apipavidalinti ar seniems renovuoti, bet ir šiuolaikinių verslo, prekybos paskirties ar privačių namų eksterjerui kurti. Ši spalva karaliauja ir šokiruoja savo naujumu visose srityse, įskaitant ir stogo dangas.

Vario spalva praturtina vientisą namo eksterjerą ir pastatui suteikia solidumo, o šiuos banguotus lakštus derinant su medžiu, sukuriamas jaukaus ir harmoningo pastato vaizdas. Žaismingas blizgus paviršius pabrėžia ne tik klasikinių, bet ir modernių pastatų architektūrinius sprendimus

 

 

CrystalCoat® dažymo technologija


Dėl CrystalCoat® dažymo technologijos „Expressiva“ banguoti lakštai ne tik turi žaižaruojantį paviršių, tačiau yra atsparesni atmosferos poveikiui ir cheminėms medžiagoms. Viršutinis „Expressiva“ paviršius padengtas žėručio kristalų permatoma plėvele, kuri padidina banguotų lakštų atsparumą vandens, rūgščių, šarmų, tradicinių tirpiklių, aliejų poveikiui.

Žėručio kristalai yra natūralus, permatomas, optiškai plokščias, lengvai skylantis į plonas juostas, bespalvis, elastingas ir nespūdus produktas. Jie yra nedegūs, netirpūs ir gali atlaikyti karštį nuo 600°C iki 900°C, priklausomai nuo apdirbimo būdo ir kristalų tipo. Žėručio kristalai turi mažą šilumos laidumą, puikų terminį stabilumą bei gali būti veikiami aukštų temperatūrų, nebijant pastebimų pokyčių. Šie kristalai yra ne tik lankstūs, elastingi, bet ir tvirti, turintys aukštą tempimo jėgą. Jie gali atlaikyti didelį mechaninį spaudimą.

Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.