Įmonė

Eternit Baltic

Kompanija „Eternit Baltic” įkurta bendradarbiaujant Lietuvos AB „Akmenės Cementas“ ir Vokietijos Eternit AG įmonėms. Šio bendradarbiavimo tikslas buvo ekologiškos ir patikimos alternatyvos pateikimas asbestiniam šiferiui. Naujai įkurta įmonė buvo pavadinta BĮ UAB „Eternit Akmenė“.

Lietuvos ir Vokietijos verslo sąjunga davė vaisių. 1997 metais – pagamintas pirmasis beasbestinis banguotas lakštas. Nuo to laiko UAB „Eternit Baltic“ yra vienintelė pluoštinio cemento stogo dangų gamintoja Pabaltijo šalyse.

Šiuo metu UAB „Eternit Baltic“ yra Etex group įmonių atstovė (Etex Group priklauso kontrolinis įmonės akcijų paketas; su grupės finansinės veiklos rezultatais galite susipažinti čia) Baltijos šalyse ir šiai rinkai siūlo platų stogo bei fasado medžiagų asortimentą.

 

Eternit Baltic istorija

 

Nuo 2012 m. įmonė yra pažymėta ženklu  „Baltoji banga”. Šis ženklas buvo skirtas už socialiai atsakingo ir sąžiningo verslo puoselėjimą. Įmonė savo pavyzdžiu padeda diegti Lietuvoje skaidraus ir sąžiningo verslo principus, pasisako už etiško verslo kultūrą, o kartu simbolizuoja nuolatinį bendrovės rūpestį savo pačios reputacija. Būdami "Baltosios bangos" nariai nuolat stengiamės dirbti laikydamiesi visų Lietuvoje galiojančių teisės normų bei aktų, laikytis antikorupcinės politikos, nepalaikyti jokios konkrečios politinės jėgos, netoleruojame mokesčių palengvinimo ar neteisėto dovanų teikimo/priėmimo bei kitų korupcinių veiklų. Su mūsų etikos kodeksu galite susipažinti čia.   

 

Mūsų misija 

Gerinti šiuolaikiško žmogaus aplinką, siūlant patvarius, patikimus, praktiškus, ilgaamžius ir estetiškus produktus, kurie gaminami suderinant laiko išbandytą patirtį ir naujausias technologijas.

Mūsų vizija

Siūlomų sprendimų kokybės ir orientacijos į ilgalaikius vartotojų poreikius dėka, tapti lyderiaujančia kompanija Pabaltijo šalyse savo srityse.


Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.