Užsisakyk nemokamą Expressiva pavyzdį

expressiva

Naujiena


„Expressiva“ banguoti lakštai yra kruopštaus darbo ir 6 metų tyrimų rezultatas. UAB „Eternit Baltic“ kartu su „Etex“ įmonių grupe ilgai vystė išskirtinės stogo dangos idėją, kuri banguotų lakštų produktams atvertų duris į naują, modernių ir estetiškų stogo dangų erą.

Naująją stogo dangą išbandė jau ne viena šeima Lietuvoje. Deja, tikrojo efekto nuotraukos negali perteikti. Užsisakykite pavyzdį dabar ir atskleiskite tikrąjį Expressiva žavesį.

 

expressiva expressiva expressiva expressiva

 

Išbandykite Expressiva patys!

expressiva pavyzdys

3-ios kartos banguoti lakštai „Expressiva“ - tai analogų neturinti danga ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Pagrindinis išskirtinumas – blizgus vario spalvos paviršius, kuris suteikia stogui gyvybingumo įspūdį – keičiantis apšvietimo intensyvumui bei kampui, keičiasi stogo dangos spalva, o atsirandantis šešėlių žaismas padaro stogą tarsi gyvą.

Užsisakykite nemokamą Expressiva pavyzdį ir įsitikinkite šio banguoto lakšto spalvos žaismingumu patys!

Kartu su Expressiva galite pasirinkti dar dviejų banguotų lakštų pavyzdžius.

 

 


Suintrigavome?


Banguoti lakštai Expressiva yra būtent tai, ko ieškote? Tuomet negaiškite! Sužinokite, kiek Expressiva lakštų reikės Jūsų stogui arba keliaukite tiesiai į mūsų patnerių parduotuves ir turėkite išskirtinį stogą jau dabar!

 

Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.