Įteikta Eternit premija

„Eternit Baltic“, siekdama skatinti regiono jaunuosius lyderius, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja visuomeninėje, projektinėje ar savanoriškoje veikloje, skyrė skatinamąją premiją naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos 4 klasių mokiniams. Jos laureate tapo 4a gimnazijos klasės moksleivė, Viktorija Pociūtė.

Gimnazijos taryba, administracija, mokytojai bei mokinių taryba galėjo siūlyti kandidatus skatinamajai stipendijai gauti. „Eternit Baltic“ iš mokyklos administracijos sulaukė 3 paraiškų stipendijai gauti. Norėdami pretenduoti į stipendiją, moksleiviai turėjo pateikti savo motyvacinį laišką, rekomendacijas, mokymosi rezultatus bei pasiekimus visuomeninėje ir mokslinėje veikloje įrodančius raštus. „Įmonės vardu labai džiaugiuosi, kad mūsų krašte yra tokių gabių, aktyvių ir prie bendruomenės gerovės kūrimo prisidedančių jaunų žmonių“ – atviravo UAB „Eternit Baltic“ personalo vadovė Lina Garliauskienė.

Aštuonių narių komisija, sudaryta iš „Eternit Baltic“ vadovybės bei administracijos darbuotojų, išnagrinėję visas paraiškas, slaptu balsavimu nusprendė, kad būtent Viktorija Pociūtė yra verta šiemet gauti skatinamąją stipendiją. Ji ne tik pažangi moksleivė, aktyvi mokyklos bendruomenės narė, tačiau daugkartinė įvairių olimpiadų, projektų bei renginių dalyvė bei nugalėtoja. „Viktorija yra aktyvi, atsakinga ir visuomet siekianti maksimalaus rezultato mokinė“ – pagyrų Viktorijai negailėjo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Račkauskienė.

Eternit premija V. Pociūtei buvo įteikta liepos 14 d., išleistuvių šventės metu. Vėliau mergina apsilankė ir UAB „Eternit Baltic“ gamykloje, susipažino su administracija, taip pat diskutavo apie jos ateities planus bei dalijosi savo įžvalgomis, kaip „Eternit Baltic“ pritraukti jaunus talentus į įmonę. V. Pociūtė gautą premiją panaudos kaip pagalbą mokslų pradžiai. Verta paminėti ir tai, kad Viktorija per išankstinį stojimą įstojo į ISM, Ekonomikos politikos studijas, valstybės finansuojamoje vietoje.

Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.