Paskelbti Baltosios Bangos skaidrumo vertinimo rezultatai

Šių metų pradžioje judėjimas Baltoji Banga ir Transparency International inicijavo savo narių skaidrumo tyrimą. Buvo vertinama informacija apie įmonių verslo etikos principus, skelbiamus jų internetiniuose puslapiuose. Pagal pradinį tyrimą metų pradžioje įmonių skaidrumo vidutinis rezultatas buvo 5 % iš 100 %.

Metų eigoje įmonės atnaujino savo informaciją internetiniuose tinklalapiuose ir atlikus pakartotinį skaidrumo tyrimą paaiškėjo, kad rezultatas pakilo 4 % ir dabar vidutinis skaidrumo rodiklis tarp Baltosios Bangos judėjimo narių yra 9 %. Didžiuojamės, kad tarp 15 didžiausią pokytį padariusį įmonių yra UAB „Eternit Baltic“.

„Savo kasdieninėje veikloje nuolat laikomės savo verslo etikos kodekso principų, taip pat vadovaujamės mūsų įmonių grupės Etex, kuriai priklausome, vertybėmis, todėl džiaugiamės, kad buvome už tai įvertinti“ – džiaugėsi įmonės direktorius Giedrius Zeniauskas.

Primename, kad UAB „Eternit Baltic“ prisijungė prie Baltosios Bangos judėjimo 2012 m. Šiuo metu judėjimo iniciatyvą palaiko 59 įmonės visoje Lietuvoje.

Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.