Naujienos ir akcijos

Dovanojame patirtį nemokamai!

2017-02-14

Šiuo metu labai ieškome praktikantų logistikos, finansų, personalo, marketingo bei gamybos inžinerijos skyriuose. Jūsų žinias paversime patirtimi, o kūrybiškumo semsimės dirbdami petis į petį. Praktiką galima atlikti tiek Naujojoje Akmenėje, tiek Vilniuje. Labai lauksime Jūsų CV adresu l.garliauskiene@eternit.lt.

Keičiasi banguotų lakštų produktų pavadinimai

2016-12-30

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB „Eternit Baltic“ pasikeitė banguotų lakštų produktų pavadinimai.  

Renovuoti namą paskatino vaikystės prisiminimai

2016-12-27

Sakoma, kad vaikystės įspūdžiai yra patys stipriausi, o patirtos teigiamos emocijos neišdyla visą gyvenimą. Dėl to, žmones traukia grįžti prie savo šaknų ir puoselėti tai, kas andai teikė džiaugsmą. Taip vienas namas Kaišiadorių rajone, iš senelio paveldėtame sklype gavo naują stogą, kai jo šeimininkė, Ilona Kaselienė, su šeima laimėjo naują stogo dangą banguotų neasbestinių lakštų gamintojo “Eternit Baltic” konkurse.

Stogo dangą feisbuke laimėjęs šiauliškis džiaugiasi įgijęs patirties

2016-12-16

Manoma, kad rimti žmonės neturi pasikliauti atsitiktinumais, o visus reikalus imti į savo rankas. Juo labiau, jeigu jie stato namus savo jaunai šeimai. Tačiau ne visada fortūna šaiposi iš tų, kurie bando laimę prizų žaidime. Štai Šiaulių rajono gyventojas Antanas Motuzas neasbestinių banguotų lakštų gamintojo „Eternit Baltic“ konkurse laimėjo stogo dangą savo būsimam namui, kurį statėsi savo rankomis. 

Material possibilities 2017 - raktas į ateitį

2016-09-28

Rugsėjo 22-ąją dieną, unikalios gamtos apsuptame viešbutyje Belvilis, įvyko „Eternit Baltic“ ir „Paroc“ organizuotas renginys „Material possibilities 2017 – raktas į ateitį“, skirtas architektams. 

Expressiva - stogas su charakteriu

2016-09-12

„Expressiva“ banguoti lakštai - unikalus produktas pasižymintis ne tik didesniu atsparumu aplinkos poveikiui, bet ir išsiskiria iš visų, šiuo metu esančių rinkoje, banguotų lakštų savo spalva bei CrystalCoat® padengimu.

Etex grupės vadovų vizitas Eternit Baltic įmonėje

2016-06-23

Birželio 21 dieną Eternit Baltic įmonėje lankėsi Etex grupės vadovai. Vyko valdybos susirinkimas. Svečiai lankėsi gamykloje bei naujai statomos CEDRAL dailylenčių gamyklos statybų aikštelėje.

Jaunojo kolegos diena Eternit Baltic

2016-04-08

Šią savaitę visoje Lietuvoje vyksta projektas „Jaunojo kolegos savaitė“. Labai džiaugiamės, kad Eternit Baltic taip pat prisijungė prie šios iniciatyvos, skatinančios jaunimą įsitraukti į darbo rinką. Balandžio 6 d. įmonėje svečiavosi Akmenės gimnazijos abiturientai.

Mokymų sezonas įsibėgėja

2016-04-06

Eternit Baltic sukurtoje mokymų bazėje mokymų sezonas įgauna pilną pagreitį. Vis daugiau ir daugiau įmonių prisijungia, norėdamos geriau pažinti parduodamą ar statybose naudojamą produktą bei praktiškai išbandyti, kaip lengvai jis gali būti montuojamas.

Naujosios CEDRAL gamyklos statybų eiga

2016-03-14

2016-ųjų sausio pradžioje įvažiavo pirmasis traktorius į naujosios CEDRAL gamyklos statybvietę ir pradėti žemės paruošiamieji darbai. Jų metu bus išardyta senosios gamyklos likučiai: išgriauti pamatai, grindys, senieji technologiniai pamatai. Pagrindas bus pilnai paruoštas naujos gamyklos pamatų poliams bei pastato statybai. Planuojama, kad gamykla turi pradėti gaminti pirmąją produkciją jau 2016 metų lapkričio pradžioje. 

 1  2  3  4  5  »
Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.