Naujienos ir akcijos

Paskelbti Baltosios Bangos skaidrumo vertinimo rezultatai

2017-08-29

Šių metų pradžioje judėjimas Baltoji Banga ir Transparency International inicijavo savo narių skaidrumo tyrimą. Buvo vertinama informacija apie įmonių verslo etikos principus, skelbiamus jų internetiniuose puslapiuose. Pagal pradinį tyrimą metų pradžioje įmonių skaidrumo vidutinis rezultatas buvo 5 % iš 100 %.

Savivaldybės kviečia pasirūpinti asbesto išvežimu

2017-08-04

Lietuvoje iki šiol gausu Sovietinių laikų palikimo - asbestinių stogų. Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerija, bendradarbiaudama su savivaldybėmis, kviečia gyventojus išsivalyti nuo sveikatai kenksmingo asbeto atliekų. Gyventojai yra skatinami teikti paraiškas savivaldybėms dėl nemokamo asbesto išvežimo ir pridavimo į specialias atliekų aikšteles.

Įteikta Eternit premija

2017-07-25

„Eternit Baltic“, siekdama skatinti regiono jaunuosius lyderius, kurie ne tik gerai mokosi, bet ir aktyviai dalyvauja visuomeninėje, projektinėje ar savanoriškoje veikloje, skyrė skatinamąją premiją naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos 4 klasių mokiniams. Jos laureate tapo 4a gimnazijos klasės moksleivė, Viktorija Pociūtė.

Klaipėdos universiteto studentams skirtos stipendijos už geriausius jų sukurtus namų projektus

2017-07-03

2017 m. pavasario semestras Klaipėdos universiteto Jūros technologijų ir gamtos mokslų fakulteto Statybų inžinerijos programos studentams buvo ypatingas. Jie ne tik rašė savo kursinius darbus, tačiau ir dalyvavo ir UAB „Eternit Baltic“ rengtame studentų darbų konkurse.

Dovanojame patirtį nemokamai!

2017-02-14

Šiuo metu labai ieškome praktikantų logistikos, finansų, personalo, marketingo bei gamybos inžinerijos skyriuose. Jūsų žinias paversime patirtimi, o kūrybiškumo semsimės dirbdami petis į petį. Praktiką galima atlikti tiek Naujojoje Akmenėje, tiek Vilniuje. Labai lauksime Jūsų CV adresu l.garliauskiene@eternit.lt.

Keičiasi banguotų lakštų produktų pavadinimai

2016-12-30

Informuojame, jog nuo 2017 m. sausio mėn. 1 d. UAB „Eternit Baltic“ pasikeitė banguotų lakštų produktų pavadinimai.  

Renovuoti namą paskatino vaikystės prisiminimai

2016-12-27

Sakoma, kad vaikystės įspūdžiai yra patys stipriausi, o patirtos teigiamos emocijos neišdyla visą gyvenimą. Dėl to, žmones traukia grįžti prie savo šaknų ir puoselėti tai, kas andai teikė džiaugsmą. Taip vienas namas Kaišiadorių rajone, iš senelio paveldėtame sklype gavo naują stogą, kai jo šeimininkė, Ilona Kaselienė, su šeima laimėjo naują stogo dangą banguotų neasbestinių lakštų gamintojo “Eternit Baltic” konkurse.

Stogo dangą feisbuke laimėjęs šiauliškis džiaugiasi įgijęs patirties

2016-12-16

Manoma, kad rimti žmonės neturi pasikliauti atsitiktinumais, o visus reikalus imti į savo rankas. Juo labiau, jeigu jie stato namus savo jaunai šeimai. Tačiau ne visada fortūna šaiposi iš tų, kurie bando laimę prizų žaidime. Štai Šiaulių rajono gyventojas Antanas Motuzas neasbestinių banguotų lakštų gamintojo „Eternit Baltic“ konkurse laimėjo stogo dangą savo būsimam namui, kurį statėsi savo rankomis. 

Material possibilities 2017 - raktas į ateitį

2016-09-28

Rugsėjo 22-ąją dieną, unikalios gamtos apsuptame viešbutyje Belvilis, įvyko „Eternit Baltic“ ir „Paroc“ organizuotas renginys „Material possibilities 2017 – raktas į ateitį“, skirtas architektams. 

Expressiva - stogas su charakteriu

2016-09-12

„Expressiva“ banguoti lakštai - unikalus produktas pasižymintis ne tik didesniu atsparumu aplinkos poveikiui, bet ir išsiskiria iš visų, šiuo metu esančių rinkoje, banguotų lakštų savo spalva bei CrystalCoat® padengimu.

 1  2  3  4  5  »
Stogų ir fasadų skaičiuoklė
Paprastai galite apskaičiuoti stogo ir fasado statybos ar atnaujinimo biudžetus, gauti smulkią sąmatą ir brėžinius.
Eternit akademija
Sužinokite, kada vyks Eternit Akademijos mokymai arba pasikvieskite mokymų autobusiuką į savo miestą.