Mūsų klientų atsiliepimai

Kasdien sunkiai dirbame, stengdamiesi, kad klientai būtų patenkinti mūsų produkcija.  Ir čia vos keletas patenkintų klientų atsiliepimų.

Jonas Kungys

Jonas Kungys

Jonas Kungys

Kai stačiausi namą 1999 metais buvo sprendimas ne iš lengvųjų kaip neapsirikti ir pasirinkti patikimą ir ilgaamžę stogo dangą. Tuo metu daugiausiai matėsi namų uždengtų skarda, bituminėmis plokštelėmis ir vienas kitas Eternit banguotais šiferio lapais. Skardos pasirinkimą gal tada lėmė kaina ir matomai apie patvarumą nelabai žmonės galvojo ir kai per praėjusius 17 metų jau keli aplinkiniai namai perdengti iš naujo, nes skardų padengimas nusilupo, tai džiaugiuosi savo pasirinkimu. Tuo labiau, kad radau Eternit Gotika lapus ir visas reikalingas fasonines detales, kurie uždengus tapo panašūs į čerpių stogą ir nebuvo sunku uždengti gan sudėtingą mano namo stogo konstrukciją. Visus šiuos metus stogas puikios būklės, nesamanoja, neišbluko, esant stipriam lietui nebarška, netrukdo nei mums nei kaimynams, ko negaliu pasakyti apie kaimyno skardinį stogą. Manau tokios pačios nuomonės ir kiti žmonės, kam rekomendavau Eternit stogo dangą.

 

Alvydas Mandeika

Alvydas Mandeika

Alvydas Mandeika

Namo stogui renovuoti įsigijau Eternit produktą - stogo plokšteles Dacora. Įmonės gaminiai man žinomi, kaip patikimi ir gan ilgaamžiai (prieš keletą metų keičiau 1960 m. įrengtą šiferinį stogą tėviškėje, kuris dar visai neleido vandens), o dabar dar ir ekologiški, turiu omeny, be asbesto.

Mano stogas įrengtas dar tik prieš du metus, tad daug išbandymų ir nepatyręs, tačiau kol kas savo pasirinkimu esu patenkintas - apnašos ir kerpės neauga, nors dalis stogo yra po plačiašakiu medžiu. Spalva ir saulėtoje pusėje neblunka, buvusius vėjus atlaikė be rūpesčių.  Stogo nuolydžio kampas mažas, tačiau joks lietaus vanduo ar tirpstantis sniegas į pastogę nepatenka, tačiau danga slidi sniegui (ypač pašildžius saulutei), tad sniego užtvaros ant stogo būtinos. Labiausiai patiko, kad tai - santykinai lengva ir "tyli" danga. Dėl techninių parametrų tokią dangą tikrai rekomenduočiau draugams ir ypač sudėtingo stogo konstrukcijai, nes ja dengiant atliekų yra labai mažai. Plokštelės gaminamos keleto formų ir spalvų, yra keli jų dengimo būdai, tad galima sumodeliuoti stogą įvairiems skoniams. Bendras estetinis vaizdas gal kiek dar neįprastas lietuviams ir atrodo, kad kažkas naujo, bet panašūs dalykai yra buvę prieškarinėje Lietuvoje.

Dėl pranašumo prieš kitas dangas man sunkoka kalbėti, nes nesu didelis stogo dangų žinovas. Manau, kad skirtinga danga - skirtingiems poreikiams. Mano atveju, reikėjo lengvos ir patikimos dangos, nes seno namo stogo  konstrukcija jau ne pirmos jaunystės ir buvo pritaikyta skardos dangai. Namas - Senamiesčio teritorijoje, tad banguotų  šiferio lapų nesuguldysi. Lygi skarda, kuria leidžiama dengti - triukšminga ir kaitri (žinau iš patirties - turėjau, jai reikia specialių garsą slopinančių paklotų). Tikrai, nesu radikaliai nusistatęs prieš  kurią nors dangą (na, nebent prieš bituminius banguotus  lakštus), tačiau su šiomis Dacora plokštelėmis radau kompromisą būtent savo atvejui.  

Beje, mano anksčiau paminėtas namo stogas tėviškėje, kurio dengimui naudojau Eternit beasbesčio šiferio dangą "Baltijos banga"  sėkmingai atlaikė Baltijos jūros vėtras, danga taip pat nenubluko, nors ir yra tamsiai rudos spalvos, neapaugo samanomis, nors namas stovi didžiulio ąžuolo paunksmėje.

Mano asmeninė patirtis rodo, kad Eternit gaminiai labai kokybiški ir ilgaamžiai.

Linas Repečka

Linas Repečka

Linas Repečka

„Eternit Baltic“ produkciją išsirinkau išnagrinėjęs siūlomą produkciją mūsų rinkoje. Pagrindiniai kriterijai, kuriuos atitiko „Eternit Baltic“ produkcija: ilgaamžiškumas, kokybė, išbaigtumas. Stogo sistema kurią pasirinkau dera su kita produkcija, yra lengvai montuojama ir dera tarpusavyje. Nors šiuo metu esu įsigijęs tik stogo dangą su užbaigimo detalėmis, ateityje planuoju įsigyti ir dailylentes, kurios bus naudojamos pakalimui.

Tadas Mačėnas

Tadas Mačėnas

Tadas Mačėnas

Savo namo stogui pasirinkau Eternit Gotiką su visais originaliais priedais. Patiko Gotikos vaizdas -  trumpi lakštai, aukštos bangos, originalūs priedai. Dėl eksploatacijos ir dengimo darbų abejonių nelabai buvo, nes pas tėvus jau nemažai metų puikiai tarnauja Eternit Banga. Pasirinkimą ir lėmė patinkanti išvaizda bei gera patirtis kokybės klausimu. Tam, kad išvengti medžio priežiūros rūpesčių stogo pakalimams taip pat naudojau Eternit produktą - Cedral dailylentes. Tikiuosi, vaizdas išliks, priežiūros nereikės.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų