Mūsų partnerių atsiliepimai

Kasdien sunkiai dirbame, stengdamiesi, kad partneriai būtų patenkinti mūsų produkcija ir paslaugomis. Ir čia vos keletas patenkintų partnerių atsiliepimų.

Audra Motiejūnienė

Audra Motiejūnienė

Audra Motiejūnienė

Bendradarbiaujame su įmone ETERNIT BALTIC ne vienerius metus, esame patenkinti partnerių kokybiška produkcija ir aiškia, sustyguota logistikos sistema. Mums, kaip vienam didžiausių statybinėmis prekėmis prekiaujančių tinklų, svarbu turėti patikimus tiekėjus, kurių dėka savo pirkėjams galim drąsiai garantuoti puikius produktus ir kokybišką aptarnavimą.

Vertinam įmonę, kaip lanksčius, efektyvius ir profesionalius partnerius.“

UAB "Makveža" / Pirkimo vadybininkė

Kęstutis Vyšniauskas

Kęstutis Vyšniauskas

Kęstutis Vyšniauskas

Kokybė, servisas ir patikimumas, tai mūsų ir Eternit Baltic ilgalaikės partnerystės pagrindas. Kartu stengiamės tobulėti, dar labiau augti, todėl manau, kad dėl bendrų siekių sėkmingai vystysime veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse.

UAB "Kesko Senukai" / Prekių temų vadovas

Agmeka

Gediminas Šlivinskas

Agmeka

Darbas su ETERNIT BALTIC, tai puikiai veikiančios sistemos pavyzdys:

  • Aiškios darbuotojų funkcijos ir pareigybės.
  • Neleidžiančios suklysti užsakymų ir pristatymų tvarkos.
  • Greitas ir profesionalus problemų sprendimas.

UAB "Agmeka" / Direktorius

Laimonas Morkūnas

Laimonas Morkūnas

Laimonas Morkūnas

UAB „LEMORA“ – vienas didžiausių „Eternit Baltic“ atstovų Lietuvoje. Džiaugiamės už suteiktą galimybę būti Jūsų partneriu, padedančiu klientui išsirinkti teisingą produktą bei sprendimą. Mūsų nuomone „Eternit Baltic“ – gamintojas, kuriuo galima pasitikėti renkantis kokybišką stogų ar sienų dangą, bei jų priedus.

UAB "Lemora" / Produktų grupės vadovas, Stogų ir fasadų dangos

Vidara

Darius Kemeraitis

Vidara

UAB „Eternit Baltic“ – patikimas ir novatoriškas partneris. Įmonė nuolat investuoja į produktų kokybės gerinimą ir gali pasiūlyti platų stogo dangų ir fasado medžiagų asortimentą.

UAB "Vidara" / Direktorius

Povilas Sukarevičius

Povilas Sukarevičius

Povilas Sukarevičius

Rekomenduojame dirbti su „Eternit Baltic“, nes tai yra gerai žinoma bei patikima kompanija.  Padeda išspręsti klientams visus sudėtingus klausimus susijusius su stogo įrengimu. „Eternit Baltc“ parduoda ne tik stogo dangą, bet ir kokybiškus stogo priedus. Taip pat įmonė siūlo inovatyvią skaičiuoklę, kuri padeda tiksliai apskaičiuoti stogo dangai reikalingas medžiagas.

UAB "Lankava" / Vadybininkas (stogo dangos)

Stodesta

Stasys Mauricas

Stodesta

UAB „Eternit Baltic“ produkcija yra gera bei kokybiška, suteikiamos garantijos, kurių laikomasi. Ši įmonė garantuoja tinkamą produkcijos pristatymą, o iškilus problemoms jas sprendžia greitai. Daugiametė įmonės patirtis leidžia tobulėti ir neatsilikti nuo naujovių. Taip pat „Eternit Baltic“ nuolat didina savo produkcijos asortimentas, taip išlieka numeris 1 Lietuvoje.

UAB "Stodesta" / Vadybininkas

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų