Svarbiausia – saugumas

Bendrovei „Eternit Baltic“ svarbiausia saugumas: visomis išgalėmis stengiamės užtikrinti, kad nė vienas mūsų darbuotojas nepatirtų sužalojimų, visi sugrįžtų namo saugūs ir sveiki.

Safety first 1
Safety first 1

Mes vadovaujamės oficialiomis gairėmis, kuriose nustatyti saugumo standartai ir sistemos. Tačiau kartu susitelkiame į kiekvieno darbuotojo pareigas. Tai aiškiai parodo pagrindinis mūsų saugumo principas: „Svarbiausia – saugumas, o jis priklauso nuo tavęs ir nuo manęs.“ Šį principą taiko mūsų darbuotojai visame pasaulyje. Dažnai mūsų saugumo ženklas yra vienas pačių pirmųjų dalykų, kurį jie pastebi tik atvykę į darbą.

Safety first 2
Safety first 2

Mašinų sauga. Toliau geriname mašinų saugą, vadovaudamiesi Europos Sąjungos mašinų direktyvos nuostatomis. Netgi jei šios mašinos naudojamos ne ES, užtikriname, kad kiekvienoje mūsų gamykloje būtų taikomos griežtesnės taisyklės, siekdami kuo geriau apsaugoti savo darbuotojus.
Procedūros. Nustatėme griežtas saugumo procedūras, nes tai būtina, norint išvengti nelaimingų atsitikimų. Investuojame į daugelį saugumo programų ir mokymo kursų, užtikrindami, kad šios procedūros taptų neatsiejamos nuo kasdienės veiklos.
Elgesys. Pabrėžiame darbuotojams, kad nuolat privalome būti atsargūs. Veikdami atsakingai rodome puikų pavyzdį kitiems. Be to, puoselėjame konstruktyvų grįžtamąjį ryšį. Savo darbuotojus skatiname pranešti apie kiekvieną nesaugią situaciją ir visus atvejus, kai vos pavyko išvengti nelaimingo atsitikimo.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų