Nuosava saulės elektrinė jau šiandien: dėliojame pliusus
2021-04-27
Nuosava saulės elektrinė jau šiandien: dėliojame pliusus
Dažniausios priežastys, paskatinančios individualius vartotojus ir įmones investuoti į saulės elektrines, paprastai yra ekonomija ir ekologija. Ant stogų ar žemės plotų įdarbinta saulė ne tik sumažina gaunamas elektros sąskaitas ir sugrąžina įdėtą investiciją, bet ir leidžia labai konkrečiai bei asmeniškai prisidėti prie tvaresnės energijos plėtros. Tad kodėl keičiant ar dedant naują stogą, neapsvarsčius ir būdų jam „įdarbinti“? Juolab kad yra ne viena priežastis, motyvuojanti įsirengti nuosavą saulės elektrinę jau šiemet.
Pasinaudokite parama asbestinių stogų dangos keitimui
2021-04-27
Pasinaudokite parama asbestinių stogų dangos keitimui
Šią savaitę patvirtinti Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos srities „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ įgyvendinimo taisyklių pakeitimai, svarbūs ketinantiems šių metų gegužės mėnesį teikti paraiškas.
Gal metas pakeisti senąjį asbesto stogą?
Gal metas pakeisti senąjį asbesto stogą?
Žemės ūkio sektoriuje banguoti lakštai iš asbesto yra labai paplitę. Dėl dangos sugadinimo, senėjimo ar oro sąlygų asbesto turinčios medžiagos yra pavojingos, jos gali į aplinką paskleisti kenksmingus asbesto pluoštus. Taip yra todėl, kad rišiklis, kuris sugauna kenksmingus asbesto pluoštus, tampa silpnesnis. Saugus blogos būklės asbesto pašalinimas taip pat bus sunkesnis ir brangesnis. Be to, gaisro metu taip pat gali išsiskirti asbesto pluoštai.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir banguotais lakštais

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.