Gyvūnų gerovė – kelias į sėkmę
2022-04-10
Gyvūnų gerovė – kelias į sėkmę
Investicijos į gyvulių gyvenamąsias patalpas visada atsipirks. Niekam jau nebekyla abejonių, kad laimingos ir sveikos karvės duoda daugiau pieno ir greičiau auga. O mes dalinamės patarimais, kuriais vadovaudamiesi be jokių rūpesčių įrengsite puikias ir komfortabilias patalpas savo galvijams.
Nuosava saulės elektrinė jau šiandien: dėliojame pliusus
2022-03-11
Nuosava saulės elektrinė jau šiandien: dėliojame pliusus
Dažniausios priežastys, paskatinančios individualius vartotojus ir įmones investuoti į saulės elektrines, paprastai yra ekonomija ir ekologija. Ant stogų ar žemės plotų įdarbinta saulė ne tik sumažina gaunamas elektros sąskaitas ir sugrąžina įdėtą investiciją, bet ir leidžia labai konkrečiai bei asmeniškai prisidėti prie tvaresnės energijos plėtros. Tad kodėl keičiant ar dedant naują stogą, neapsvarsčius ir būdų jam „įdarbinti“? Juolab kad yra ne viena priežastis, motyvuojanti įsirengti nuosavą saulės elektrinę jau šiemet.
Geriausi stogo dangų sprendimai - jau 100 metų
2022-03-10
Geriausi stogo dangų sprendimai - jau 100 metų
Bendradarbiaudama su ūkininkais Eternit sukaupė daugiau nei šimto metų patirtį žemės ūkio stogo dangų srityje. Būtent ilgaamžinškumas ir novatoriški sprendimai tapo nuolatine galimybe padėti Europos ūkininkams efektyviai apsaugoti savo gyvulius ir turtą nuo gamtos stichijų. Eternit -vieninteliai šios srities gamintojai, kurie gali panaudoti šimto metų patirtį kurdami išmanias, specializuotas ir kokybiškas žemės ūkio paskirties stogo dangas. Neįkainojama partneryste naudojasi vis daugiau ūkininkų.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir banguotais lakštais

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.