Fasadas

Fasadas yra bene labiausiai matoma pastato dalis, todėl jis turi būti estetiškas ir patrauklus. Tačiau fasadas atlieka ne tik estetinę funkciją, bet ir apsaugo namą nuo mechaninių pažeidimų ir aplinkos veiksnių poveikio. Todėl labai svarbu pasirinkti tinkamas fasado apdailos medžiagas.
Ieškantiems klasikinio sprendimo galime pasiūlyti pluoštinio cemento dailylentes CEDRAL. Galima pasirinkti daugiau kaip iš 30 spalvų ir dviejų skirtingų paviršių dailylenčių, taigi kiekvienas ras sau tinkamiausią variantą.
Jeigu domitės šiuolaikine architektūra, Jums geriausia pasirinkti pluoštinio cemento plokštes EQUITONE. Jų originalus dydis yra 1,25x3 m, tačiau jas galima supjaustyti įvairiausių dydžių ir formų plokštelėmis. EQUITONE suteikia begalę dizaino galimybių.

Which facade suits you

Koks fasadas Jūsų namui tinkamiausias?

Which facade suits you

Šiais laikais, kai rinka tiesiog užversta įvairiausiomis fasado apdailos medžiagomis, iš jų labai sunku išsirinkti geriausias. Kai rengiatės investuoti į namo fasadą, paprastai ieškote laikui nepavaldžios, dailios ir kokybiškos apdailos. Čia rasite keletą naudingų patarimų, kurie Jums padės pasirinkti tinkamiausią fasado apdailą.

Skaityti plačiau
Facade slates

Fasado plokštelės

Facade slates

Fasado plokštelės „Dacora“ yra ilgaamžis ir patikimas produktas, o jomis papuoštas fasadas sukurs nepakartojamą architektūrinį įspūdį.

Skaityti plačiau
Cedral

Cedral

Cedral

Galima pasirinkti daugiau kaip iš 30 spalvų ir dviejų rūšių paviršiaus medieną primenančių dailylenčių „Cedral“. Dėl ypatingo gamykloje taikomo dažymo proceso šios dailylentės išliks tinkamos naudoti bent 30 metų. Dailylentėms nebūtina ypatinga priežiūra – užteks tik nuplauti su muilu, nuskalauti ir Jūsų namo fasadas vėl atrodys kaip naujas!

Skaityti plačiau
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE – tai masėje dažytos fasado apdailos plokštės, kurias sukūrė architektai savo kolegoms. Mūsų įmonė šias fasado plokštes gamina nuo XX a. šeštojo dešimtmečio (anksčiau jos vadintos ETERNIT). Kiekviena EQUITONE plokštė yra nepakartojama – joje atsiskleidžia neapdoroto pluoštinio cemento tekstūra. Pluoštinis cementas – tai sudėtinė medžiaga, kurią sudaro cementas, celiuliozė ir mineralinės medžiagos, kurias sutvirtina matomas rišiklis. Ir daugiau nieko. Didžiausias plokščių EQUITONE dydis – 1,25x3 m, o dirbtuvėje arba statybos vietoje jas galima supjaustyti bet kokio dydžio ar formos plokštelėmis. Be to, šias plokštes galima perforuoti arba išmarginti. Jas galima tvirtinti matomais ir nematomais būdais – prikniedyti, priveržti arba priklijuoti prie metalinių ar medinių atraminių struktūrų. Kad ir kokį dizaino sprendimą pasirinktumėte, dažytos masės EQUITONE plokštės padės užtikrinti ryškų ir vientisą fasado vaizdą.

Skaityti plačiau

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų