Viskas architektams

Ieškote ilgaamžių stogo ar fasado sprendimų? Pirmenybę teikiate partneriui, kuris gali pasiūlyti platų spektrą spalvų, medžiagų, formų ar dengimo būdų? Pasirinkę Eternit Baltic - Jūs gausite amžius tobulintą patirtį statybinių medžiagų rinkoje. Pasitikėkite kokybiškais produktais ir profesionalų pagalba.

Įdomu, ką mes galime Jums pasiūlyti? Atraskite mūsų medžiagas, reklaminius ir techninius dokumentus bei galimybes.

Būkite įkvėpti

Tegul Jūsų kūrybiškumas reiškiasi su fasado plokštėmis Equitone. Su jomis Jūs turite visišką kūrybinę laisvę, galite žaisti spalvomis, šviesomis ar formomis.

Rinkitės modernų minimalistinį įvaizdį ir apgobkite tiek stogą, tiek fasadą ploštelėmis. Dacora tinka bet kokiam statinio tipui ir taip pat yra idealus variantas renovacijai.

Užsisakykite pavyzdžius

Žinoma, iš įgyvendintų objektų nuotraukų bei produkto aprašymo Jūs galite susidaryti gan išsamų vaizdą apie produktus, bet gal Jūs norite paimti banguotą lakštą, plokštelę ar Cedral lentutę į savo rankas ir apžiūrėti juos dienos šviesoje? Puiku! Jūs labai paprastai galite užsisakyti produktų pavyzdukų.

Kaip? Eikite į produktų puslapį, pasirinkite norimus pavyzdžius, paspauskite ant krepšelio ikonos ir užbaikite savo užsakymą. Užsakyti pavyzdukai greitai pasieks Jūsų namus.

Produktai

Ekologija

Eternit Baltic labai daug dėmesio skiria ekologijai. Mes dirbame tik su natūraliomis medžiagomis, kurios reikalauja ne daug perdirbimo. Dar daugiau, yra galimybė integruoti stogo dangas su saulės baterijomis ir taip susikurti "žaliąjį" stogą. Ar žinojote, kad beveik visi mūsų produktai turi EPD sertifikatus?

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų