Ūkininkams

Mes suprantame, kad Jūs esate priklausomi nuo savo auginamų gyvūnų gerovės ar siekiate užtikrinti geriausias laikomų produktų sąlygas. Eternit Baltic banguoti lakštai padės Jums sukurti puikias sąlygas.

 

Pranašumai

  • Mes esame Jūsų patikimas partneris jau daugiau nei 20 metų ir žinome Jūsų poreikius geriau nei kiti.
  • Gaukite ekspertų patarimus, skirtus būtent Jūsų veiklos sričiai ir priimkite teisingą sprendimą.
  • Mes galime Jums padėti su plėtros ar renovacijos  projektu Jūsų fermai ar sandėliui, taip pat suvesti Jus su teisingais partneriais.
  • Banguoti lakštai sukuria puikų patalpos klimatą, todėl Jūsų grąža optimizuojama.
  • Banguoti lakštai yra ilgaamžiai ir patvarūs, dėl to labai dažnai pasirenkami.

Asortimentas

Rinkdamiesi banguotų lakštų sprendimą Jūs renkatės, kuris orientuojasi į gyvūnų ir žmonių gerovę. Unikalios banguotų lakštų savybės užtikrina ilgą pastato tarnavimo laiką.

CB40

Eternit AGRO

CB40
Eternit AGRO
P76

Eternit AGRO PRO

P76
Eternit AGRO PRO

Izoliacija

Skaičiuodami savo investicijas, Jūs turite priimti sprendimą, izoliuoti savo fermos stogą ar ne. Dabartinės aukštos kainos agro sektoriuje verčia Jus priimti protingus sprendimus. Eternit Baltic mąsto taip kaip ir Jūs, dėl to paruošė sprendimus tiek su izoliacija, tiek be jos, priklausomai nuo poreikio.

Kiaulidės

Banguoti lakštai yra geriausias sprendimas kiaulidėms, nes jie nerūdija. Yra rekomenduojama visiškai izoliuoti tvartą. Tai lengvai padaroma įrengiant oro ventiliaciją iš karto po grebėstais, taip išvengiant kondensacijos. Taip pat, atsirandantis purvas gali būti lengvai pašalinamas aukšto slėgio vandens srove.

Karvidės

Karvidės nėra jautrios šalčiui, taigi iš principo joms izoliacija nėra reikalinga. Joms daug svarbiau gera ventiliacija nuo karščio streso nei izoliacija. Dažniausiai ūkininkai renkasi atvirus tvartus, į kuriuos lengvai patenka karštis, bet tuomet reikalingas sprendimas, kuris padėtų lengvai vėdinti pastatą. Tuo tarpu veršelių fermose geriau izoliuoti iš karto po grebėstais, kad apsaugoti juos nuo šalčio ir ligų.

Vištidės

Vištidės įprastai yra šildomos. Siekiant kontroliuoti temperatūrą ir drėgmę, pilna izoliacija yra rekomenduojama. Kad oras tinkamai cirkuliuotų, reikalaujama izoliaciją dėti iš karto po grebėstais.

Arklidės

Arklidžių izoliuoti nėra poreikio, kadangi arkliai sugeba išlaikyti šilumą gan ilgai. Arklidėms yra rekomenduojama visiška izoliacija. Izoliavimas po grebėstais padeda optimizuoti ventiliaciją, nors virš grebėstų dedama izoliacija yra pigesnis sprendimas. Arkliams patinka banguoti lakštai, nes jie kelia daug mažesnį triukšmą.

Sandėliai

Sandėliams yra teikiami įvairūs reikalavimai. Jeigu laikomi produktai nėra jautrūs temperatūros pokyčiams, tuomet izoliacija yra nebūtina (pvz. grūdams). Jeigu sandėlys yra šildomas arba vėsinamas tuomet izoliacija yra rekomenduojama (pvz. bulvėms ar svogūnams). Pastatuose, kur yra agresyvios sąlygos (pvz. kur laikoma mediena arba popierius), banguoti lakštai netgi be izoliacijos užtikrina gerą apsaugą.

Kodėl ne metalas?

Lyginant su metalu ar daugiasluoksnėmis plokštėmis, banguoti lakštai išsiskiria tam tikrais pranašumais, kurie užtikrina gyvulių ir produktų gerovę.

Sumažinkite stresą gyvūnams pasirinkdami garsą izoliuojantį produktą. Netgi smarkios audros metu, lietaus keliamas triukšmas per banguotus lakštus skamba 2 kartus silpniau nei ant metalinio stogo.

Pluoštinis cementas yra nedegi medžiaga. Apsaugokite savo ir gyvulių gyvybes pasirinkdami banguotus lakštus.

Banguoti lakštai nerūdija, nesamanoja ir nėra jautrūs grybams, bakterijoms, kenkėjams ar cheminiam poveikiui. Padeda sukurti idealią aplinką gyvuliams ar produktams.

Pluoštinis cementas yra natūrali, kvėpuojanti medžiaga, kuri sumažina kondensaciją ir nerūdija. Gyvūnams keliamas stresas nuo lubų krentančių lašų yra sumažinamas iki minimumo.

Suraskite prekybos vietą

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų