Naudingi patarimai namo savininkams

Statote naują namą? O gal renovuojate stogą arba fasadą? Rinkitės "Eternit Baltic" - patikimą partnerį, amžius tobulinusį savo patirtį. Kokio rezultato galite tikėtis? Tvarių medžiagų, pagamintų iš natūralių žaliavų, kurioms beveik nereikalingas perdirbimas ir kurioms suteikiama ilgametė garantija. Mes nuolat tiriame savo medžiagas atšauriomis sąlygomis. Tai leidžia Jums džiaugtis gražiu stogu ar fasadu daugiau nei 20 metų.

Dar neapsisprendėte ką rinktis? Mes Jums padėsime pateikdami keletą patarimų, naudingų dokumentų ir pažadame daug įkvėpimo.

Įkvėpimas

Banguoti lakštai estetiškam stogo vaizdui

Stogo ar fasado plokštelės vientisam namo vaizdui

Architektūriniai sprendimai su Equitone

Laikui nepavaldus fasadas

Dokumentai

Ieškote daugiau informacijos? Atsisiųskite mūsų brošiūras arba peržiūrėkite montavimo instrukcijas.

Mūsų medžiagos

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti platų čerpių asortimentą - nesvarbu kokių ieškote: keraminių ar betoninių, plokščių ar banguotų, tradicinių ar šiuolaikinių, ekonomiškų ir ekologiškų... o gal labiau domina plokštelės? Daugybė formatų, spalvų ir dengimo būdų suteiks išskirtinuo jūsų stogui ir fasadui, taip pat jos tobulai tinka renovacijai. O gal norite išsiskirti su architektūriniu ekspertiškumu, pasirinkdami unikalias fasado plokštes Equitone. Cedral tuo tarpu Jūsų namui suteiks laikui nepavaldų fasadą, nesvarbu pasirinksite medžio paviršių ar ne, jos puikiai derės su aplinka.

Pavyzdukai

Žinoma, iš įgyvendintų objektų nuotraukų bei produkto aprašymo Jūs galite susidaryti gan išsamų vaizdą apie produktus, bet hal Jūs norit paimti banguotą lakštą, plokštelę ar Cedral lentutę į savo rankas ir apžiūrėti juos dienos šviesoje? Puiku! Jūs labai paprastai galite užsisakyti produktų pavyzdukų.

Kaip? Eikite į produktų puslapį, pasirinkite norimus pavyzdžius paspausdami ant krepšelio ikonos ir užbaikite savo užsakymą. Užsakyti pavyzdukai greitai pasieks Jūsų namus.

Ekologiški sprendimai

Siekdami žtikrinti kokybę, mes dirbame tik su natūraliomis medžiagomis, kurios reikalauja mažai perdirbimo. Dėka mūsų produktų, Jūs taip pat galite prisidėti prie aplinkos (ir Jūsų piniginės) išsaugojimo.

Pasidarykite patys

Cedral labai lengva montuoti patiems. Žinoma, mes Jums suteiksime visą montavimui reikalingą informaciją, o mūsų prekybos partneriai mielai atsakys į Jūsų klausimus.

Equitone plokštėms mes rekomenduojame kreiptis į specialistus, tam kad tinkamai užtikrinti fasado vėdinimą ir daugelį metų džiaugtis rezultatu.

Nebijote aukščio? Tiek plokšteles, tiek banguotus lakštus galima montuotis patiems su pastolių pagalba. Tačiau nepamirškite užtikrinti savo ir aplinkinių saugumo.

Vis dėl to renkatės dirbti su profesionalais?

Tuomet pasirinkite tokius, kuriais galėtumėte pasitikėti - paprašykite įgyvendintų objektų pavyzdžių. Rinkdamiesi profesionalus nepamirškite pasikonsultuoti su draugais ir giminaičiais, ką jie galėtų rekomenduoti. Daugiau patarimų, kaip pasirinkti gerą montuotoją galite rasti čia.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų