Meilė ir keturi vestuviniai žiedai

Eternit Baltic 11-02-2020

Švęskime kartu
Ji vaidino spektakliuose, o jis ateidavo pažiūrėti. Po mėnesio draugystės, kai abu, norėdami paerzinti draugus, surežisavo netikras savo vestuves, jis spontaniškai pasipiršo didžiausiame Šiaulių viešbutyje, pro kurio paskutinio aukšto langus atsivėrė visas miestas. Po pusmečio abu susituokė, keliai nuvedė į Naująją Akmenę. Ten tapo bendradarbiais, po darbų užsidegę dirba sode, leidžia laiką gamtoje. Laimingų Aistės ir Algirdo Dadūrų santykių receptas – vienas kitą išklausyti net stresinėse situacijose.
Valentino diena

Pastebėjo vaidinančią spektaklyje

Valentino diena

Beveik prieš septynerius metus Šiaulių universitete vaidybą studijavusi Aistė vaidino keliuose spektakliuose. Ji visai nenumanė, kad yra stebima smalsių būsimo vyro akių. Prabėgus geram pusmečiui, jos kurso draugė abu supažindino. Tuo metu Aistė turėjo draugą, naujų pažinčių neieškojo, todėl jaunuoliai kurį laiką bendravo retai. Tik paskui, merginai išsiskyrus su draugu, su Algirdu susitiko bendrame vakarėlyje.

„Iškart po to ir pradėjome draugauti – mes tiesiog susirišome, abu pajutome, kad čia TAS žmogus. Labai stiprus jausmas!“– sako Aistė, visai nenustebusi, kad praėjus mėnesiui po vakarėlio Algirdas jai pasipiršo.

Valentino diena
Valentino diena

Įvykius paspartino spontaniškas sumanymas suvaidinti vestuves ir pasidaryti fotosesiją – iškrėsti pokštą draugams. Kvailiodamas ir fotografuodamasis tame pačiame Šiaulių viešbutyje, pro kurio langus dviese žvelgė į naktinį miestą draugystės pradžioje, Algirdas ir pats nepajuto, kaip vienu metu priklaupė ir paprašė mylimosios tekėti. „Viskas vyko greitai. Tą jausmą tikriausiai visi bent vieną kartą gyvenime patiria“, – sako šiaulietis, tąkart neturėjęs net žiedo.

Jį nuo pat pirmos akimirkos sužavėjo būsimos žmonos nuoširdumas, linksmumas. Iki dabar mylima moteris, kaip sako, liko nepasikeitusi. Pasakodama apie draugystę, Aistė juokiasi, kad daug kas gali skambėti kaip iš romantinio filmo – tokie buvo jų jausmai, iki dabar abu gyvena tokiame filme.

Valentino diena

Keturi vestuviniai žiedai

Valentino diena

Netgi jų vestuvėse buvo filmo verta linija: iki santuokos ceremonijos likus 20 minučių, prapuolė vestuviniai žiedai. Juos saugoję liudininkai staiga suprato, kad per fotosesiją gamtoje žiedai tiesiog išgaravo. Vykstant įnirtingoms paieškoms, jaunieji per daug nesijaudino – susirado artimiausią parduotuvę. Pardavėjos niekaip negalėjo patikėti, kad nuotakos suknele apsirengusi mergina ir jaunuolis puošniu kostiumu ieško pirkti žiedų santuokos ceremonijai, kuri tuoj pat prasidės! Būsimiems jaunavedžiams pasisekė: Aistė alergiška auksui, todėl tiko sidabriniai žiedai, o tokių parduotuvėje buvo nemažai.

Tuoktuvėse abu apsikeitė naujais žiedais. Po poros savaičių pas jaunavedžius sugrįžo ir senieji – juos rado pamestus kieme, kur vyko fotosesija. Dabar jų turėjo net keturis.

Valentino diena

Laimės receptas – išklausyti ir nepalikti aštrių kampų

Valentino diena

Susituokusi jauna pora kurį laiką gyveno Šiauliuose, paskui Vilniuje, bet nusprendė pabėgti nuo jo šurmulio, greito ritmo – taip keliai nuvedė į Naująją Akmenę. Abu susirado darbą mūsų įmonėje. Aistė dirba „Eternit Baltic“ personalo asistente, Algirdas – proceso inžinieriumi. Kartu dirbti smagu – gali drauge papietauti, išgerti kavos, o darbuojantis atskiruose skyriuose, neatsiranda trinties.

Gerų santykių receptu abu laiko mokėjimą išsikalbėti, išklausyti, nepalikti aštrių kampų neapšlifuotų. „Reikia daug, labai daug kalbėtis, nieko nenutylėti – ne iškart, kol viskas šviežia, bet nepalikti to „kabėti“ ilgam. Reikia priimti žmogų tokį, koks jis yra, derintis, šlifuotis kartu“, – sako Aistė.

„Mes nebijom vienas kitą išklausyti, net stresinėse situacijose girdime vienas kito lūkesčius, nepaliekame visko ateičiai. Kalbėdamiesi suprantame, kad nėra „aš“, esame „mes“, – antrina jai Algirdas.

Žiūrėdami į vienas kitą, jie vis dar mato tokius pat įsimylėjusius, pašėlusius, bet rimtai į santykius žiūrinčius jaunuolius, kokie buvo pažinties akimirką.