Medžiagos

Sužinokite daugiau apie mūsų stogo ir fasado medžiagas.
Corrugated sheets

Banguoti lakštai

Corrugated sheets

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, pagaminta iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens ir asbestą pakeitusio polivinilo acetato (PVA). Pluoštinis cementas yra itin patvarus ir atsparus aplinkos veiksnių poveikiui, todėl ši danga ilgai saugos Jūsų stogą, atrodys dailiai ir jai nereikės papildomos priežiūros. Pluoštinis cementas vertinamas dėl cheminio neutralumo – jis neskleidžia jokių cheminių medžiagų į aplinką ir nereaguoja su kitais pavojingais chemikalais. Be to, ekologiškas yra ir šios dangos gamybos procesas, nes pagaminus pluoštinį cementą, nelieka jokių antrinių medžiagų.

Banguoti lakštai jau daugiau kaip 20 metų gaminami vienintelėje vietoje Baltijos šalyse – Naujojoje Akmenėje įsikūrusioje gamykloje.

Skaityti plačiau
Slates

Plokštelės

Slates

Pluoštinio cemento plokštelės buvo sukurtos, pasisėmus įkvėpimo iš skalūninės stogo dangos, paplitusios Alpių regione. Skalūnui būdingas ypatingas reljefinis paviršius jį išsiskiria iš kitų medžiagų, tačiau šią dangą sudėtinga montuoti, todėl ji buvo prieinama ne kiekvienam. Sukūrus pluoštinio cemento plokšteles, ši danga tapo prieinama visiems žmonėms, norintiems išskirtinai atrodančio ir patvaraus stogo.

Namų savininkai mėgsta plokšteles „Dacora“, nes jos namui suteikia ypatingą prabangos ir stilingumo aurą. Architektams „Dacora“ patinka dėl visapusiškumo – šios plokštelės puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus architektūros stiliaus. Jos leidžia žaisti su detalėmis ir pritraukia praeivių dėmesį.

Skaityti plačiau
Cedral

Cedral

Cedral

Galima pasirinkti daugiau kaip iš 30 spalvų ir dviejų rūšių paviršiaus medieną primenančių dailylenčių „Cedral“. Dėl ypatingo gamykloje taikomo dažymo proceso šios dailylentės išliks tinkamos naudoti bent 30 metų. Dailylentėms nebūtina ypatinga priežiūra – užteks tik nuplauti su muilu, nuskalauti ir Jūsų namo fasadas vėl atrodys kaip naujas!

Skaityti plačiau
Equitone

Equitone

Equitone

EQUITONE – tai masėje dažytos fasado apdailos plokštės, kurias sukūrė architektai savo kolegoms. Mūsų įmonė šias fasado plokštes gamina nuo XX a. šeštojo dešimtmečio (anksčiau jos vadintos ETERNIT). Kiekviena EQUITONE plokštė yra nepakartojama – joje atsiskleidžia neapdoroto pluoštinio cemento tekstūra. Pluoštinis cementas – tai sudėtinė medžiaga, kurią sudaro cementas, celiuliozė ir mineralinės medžiagos, kurias sutvirtina matomas rišiklis. Ir daugiau nieko. Didžiausias plokščių EQUITONE dydis – 1,25x3 m, o dirbtuvėje arba statybos vietoje jas galima supjaustyti bet kokio dydžio ar formos plokštelėmis. Be to, šias plokštes galima perforuoti arba išmarginti. Jas galima tvirtinti matomais ir nematomais būdais – prikniedyti, priveržti arba priklijuoti prie metalinių ar medinių atraminių struktūrų. Kad ir kokį dizaino sprendimą pasirinktumėte, dažytos masės EQUITONE plokštės padės užtikrinti ryškų ir vientisą fasado vaizdą.

Skaityti plačiau

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų