Elegantiškas čerpinio stiliaus stogas

Kiekvienas žmogus nori, kad jo namas būtų išskirtinis. Todėl namo išorė turi būti įrengta ne tik remiantis estetikos pojūčiu, bet ir atsižvelgiant į namą supančią aplinką ir gamtą.

Elegant tile style roof 1
Elegant tile style roof 1

„Eternit Gotika“ yra mažiausi lakštai, dėl savo dydžio sukuriantys išskirtinį stogo vaizdą, primenantį čerpėmis dengtą stogą. Čerpės per amžius buvo laikomos solidumo ir elegantiškumo simboliu. Čerpės – tai klasikinė stogo danga, todėl jos naudojamos tiek klasikinio, tiek modernaus dizaino stogams uždengti.

Elegant tile style roof 2
Elegant tile style roof 2

Siūlomas platus lakštų „Eternit Gotika“ spalvų asortimentas, taigi be jokio vargo galėsite skoningai papuošti savo stogą. Klasikinės spalvos padės išlaikyti vientisą namo vaizdą ir pabrėžti jo unikalumą, naudojant natūralias medžiagas.

Elegant tile style roof 3
Elegant tile style roof 3

Jeigu norite turėti čerpėmis dengtą stogą, Jums teks sumontuoti tvirtesnę stogo konstrukciją, o dėl to padidės stogo įrengimo sąnaudos. Lakštai „Eternit Gotika“ yra pigesnis pakaitalas (nes jie yra lengvi), puikiai pakeičiantis keramines arba betonines čerpes. Įsigijus lakštus „Eternit Gotika“, Jums nereikės papildomai investuoti į savo stogą.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų