Pasirinkite savo spalvą ir formą

Kiekvienas žmogus turi mėgstamą spalvą, kuri padeda tiksliausiai apibūdinti jo charakterį. Tas pats pasakytina ir apie namą. Kiekvienas namas skirtingas, ir tam tikros spalvos ar dydžiai tinka tik tam namui. Jums tereikia išlaisvinti savo kūrybiškumą ir rasite daugybę medžiagų, kurios padės įgyvendinti netgi beprotiškiausias idėjas.

Choose your color and shape 1
Choose your color and shape 1

Skirtingų formų plokštelės gali pakeisti netgi namo, kurį jos dengia, formą. Deimanto formą primenančios plokštelės pastatą optiškai paaukština, o taikant dvigubo montavimo metodą, namas atrodo didesnis. Kai kurių formų plokštelės vienodai tinka ir stogui, ir fasadui, taigi visą namą papuošę plokštelėmis, galėsite sukurti vientisą vaizdą ir atmosferą.

Choose your color and shape 2
Choose your color and shape 2

Galima įsigyti įvairiausių spalvų plokštelių: paletėje rasite klasikinių ir modernių tonų, šaltų ir šiltų atspalvių. Savo namą galite padengti vienos spalvos plokštelėmis, be to, galite suderinti dvi arba kelias spalvas – viskas priklauso tik nuo Jūsų kūrybinio sprendimo. Nebijokite suteikti laisvės vaizduotei. Susikurkite savo svajonių namą – plokštelių formos ir spalvos Jums leis tai padaryti.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų