Pažaiskite su spalvomis ir tekstūromis

Namų stogus ir fasadus puošia įvairiausių spalvų, raštų ir struktūrų plokštelės. Tai savaime suprantama, nes pluoštinio cemento plokštelės leidžia namui suteikti dalelę Jūsų asmenybės. Namas – lyg vizitinė kortelė. Taigi Jūs patys galite pasirinkti konkrečią namo išvaizdą, suteikdami laisvę kūrybiškumui: žaisdami su raštais, keisdami spalvas, derindami plokšteles su natūraliu medžiu arba plytomis. Tai tik Jūsų pasirinkimas.

Play with color and texture 1
Play with color and texture 1

Gaminamos įvairiausių spalvų plokštelės, taigi galėsite įsirengti kokį tik norėsite stogą ir fasadą. Paletė aprėpia daugelį spalvų – nuo modernių pilkų iki šiltų žemės atspalvių. Daugelis žmonių tradiciškai pasirenka vieną spalvą, tačiau, žinoma, galimi tam tikri ryškūs akcentai arba subtilus panašių atspalvių derinys.

Play with color and texture 2
Play with color and texture 2

Tačiau Jūs galite žaisti ne tik su spalvomis, bet ir su raštais. Anksčiau plokštelės buvo montuojamos atkartojant deimanto formą, tačiau dabar taikomi ir kiti jų montavimo būdai. Dėl skirtingų raštų galima kurti įvairiopą architektūrinį įspūdį. Galėsite patys nuspręsti, kaip atrodys Jūsų namas. Pavyzdžiui, galima montuoti laipteliais arba taikyti kasečių sistemą.

Play with color and texture 3
Play with color and texture 3

Pagaliau pluoštinio cemento plokštelės idealiai dera su kitomis statybinėmis medžiagomis. Vis daugiau šiuolaikinių statytojų pasirenka plokštelių ir natūralaus medžio arba akmens derinį. Pavyzdžiui, natūralios spalvos arba pilkai dažytos medinės lentos tinka prie šviesiai arba tamsiai pilkų pluoštinio cemento plokštelių. Be to, labai populiarus lygių plokštelių ir grublėtų plytų derinys.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų