Klasikinis ar modernus fasadas?

Gali būti tiek daug skirtingų fasado apdailos stilių. Kokį stilių pasirinkti? Klasikinį ar modernų? Sužinokite, koks stilius labiausiai tiktų Jūsų namo fasadui!

Classical or modern facade 1
Classical or modern facade 1

Visų pirma pats savininkas geriausiai žino, kokios rūšies fasadą pasirinkti. Jeigu žmogus ieško šiuolaikiškų sprendimų, mėgsta būti matomas, jis beveik garantuotai pasirinks modernų stilių. O tas, kuris gerbia tradicijas ir nenori išsiskirti iš kitų, veikiausiai labiau vertins tradicinį fasadą. Svarbiausia, kad šiame name gyvenantys žmonės būtų laimingi, o namo fasadas atskleistų jų asmenybę.

Classical or modern facade 2
Classical or modern facade 2

Antra, turėtumėte apsidairyti aplinkui ir atkreipti dėmesį į tai, kokia aplinka supa namą. Galbūt namas įtrauktas į saugomų kultūros vertybių registrą ir jam negalima taikyti jokių modernių sprendimų? O galbūt visi kaimynai savo namų fasadus nudažė pastelinėmis spalvomis ir ryškus fasadas prie jų netiktų? Visada derėtų atsižvelgti į namą supančią aplinką.

Classical or modern facade 3
Classical or modern facade 3

Pagaliau ne mažiau svarbu tai, kad architektūra, kaip ir kiekviena kita meno rūšis, turi tam tikras tendencijas, kurios konkrečiu metu yra labai madingos. Žinoma, Jūs turėtumėte atsargiai vertinti madą, nes jos tendencijos laikui bėgant kinta.

Fasado produktų asortimentas

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų