Neprilygstamas architektūrinis sprendimas

Pluoštinio cemento plokštelės „Dacora“ tinka visų rūšių stogams ir fasadams, be to, jas galima naudoti tiek statant naujus, tiek renovuojant senus namus. „Dacora“ padės tobulai išlaikyti pastato architektūrinį vientisumą. Dėl įvairių plokštelių dydžių, gausybės spalvų ir daugelio išdėstymo galimybių savo stogą galėsite paversti neprilygstamu architektūriniu sprendimu. 

Unique architectural solution 1
Unique architectural solution 1

Pluoštinio cemento plokštelės buvo sukurtos, pasisėmus įkvėpimo iš natūralios skalūninės stogo dangos, paplitusios Alpių regione. Skalūnui būdingas ypatingas reljefinis paviršius jį išsiskiria iš kitų medžiagų, tačiau šią dangą sudėtinga montuoti, todėl ji buvo prieinama ne kiekvienam. Sukūrus pluoštinio cemento plokšteles, ši danga tapo prieinama visiems žmonėms, norintiems ryškaus ir patvaraus stogo.

Unique architectural solution 2
Unique architectural solution 2

Šiuo metu tai yra viena populiariausių stogo dangų Vokietijoje, Prancūzijoje ir Beneliukso šalyse. 
Namų savininkai mėgsta „Dacora“, nes jos suteikia pastatui ypatingą prabangos ir stilingumo aurą. Architektams šios plokštelės patinka dėl visapusiškumo – jos puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus architektūros stiliaus. Be to, plokštelėmis galima dengti stogą, fasadą ir kitas pastato dalis, pavyzdžiui, kaminą. Jos leidžia žaisti su detalėmis ir, jeigu reikia, pritraukti praeivių dėmesį.

Unique architectural solution 3
Unique architectural solution 3

Baltijos šalyse plokštelės „Dacora“ labiausiai paplito pajūrio regionuose, kuriuose vis dar gyvos vokiečių architektūros tradicijos ir labai svarbu, kad danga būtų atspari atšiaurioms oro sąlygoms. Tačiau plokštelėmis „Dacora“ dengiama vis daugiau naujų namų stogų ir kituose regionuose, nes poreikis įsirengti išraiškingai, bet kartu ir neutraliai atrodantį stogą būdingas daugeliui žmonių.

Fasado produktų asortimentas

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų