Tikroji fasado kaina

Fasadas – tai ne tik fasado apdailos medžiagos. Visą fasado kainą sudaro ir medinė arba aliumininė konstrukcija, izoliacijos sluoksnis, profiliai, tvirtinamosios detalės ir dar viena slapta sudedamoji dalis.

Real price of the facade 1
Real price of the facade 1

Fasado apdailos medžiagos sudaro 30–40 proc. visos fasado kainos. Tiesa, tai nemaža dalis, todėl bendroji kaina daug priklauso nuo jos. Kitos fasado dalys kainuoja panašiai. Jums gali kilti klausimas, kam pirkti brangesnes medžiagas, jeigu yra pigesnių. Pirmasis atsakymas – dėl kokybės. Paprastai kaina parodo kokybę, taigi, pigesnis sprendimas Jums kainuos tiek, kiek už jį sumokėjote. Antrasis atsakymas – dėl garantijos. Pigesniems produktams paprastai taikomas trumpesnis garantijos terminas, o jeigu jie gaminami ne Jūsų šalyje (arba jeigu gamintojai neįsteigė vietinės atstovybės), garantijos išsireikalauti beveik neįmanoma. Paskutinis atsakymas susijęs su slaptąja sudėtine dalimi.

Real price of the facade 2
Real price of the facade 2

Ta slapta sudėtinė dalis yra įrengimo kaina. Skirtingoms medžiagoms reikia skirtingų gebėjimų, todėl norėdami sumontuoti kai kurias medžiagas, galite nerasti kvalifikuotų specialistų. Antra, su kai kuriomis fasado apdailos medžiagomis būtina dirbti itin kruopščiai ir kokybiškai, todėl netgi menkiausia klaidelė (labai didelė tikimybė, kad ji kur nors įsivels) gali sukelti Jums papildomų problemų ir išlaidų. Pagaliau, kai kurių medžiagų Jūs negalite sumontuoti patys, o pasitikėti nepažįstamais žmonėmis gana sunku. Tačiau yra tokių produktų, kaip pluoštinio cemento dailylentės, kurias galite pritvirtinti patys ir taip sutaupyti pinigų.

Fasado produktų asortimentas

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų