Klasikinis ar modernus projektas?

Yra tokia daugybė skirtingų stogų stilių. Kurį pasirinkti? Klasikinį ar modernų? Sužinokite, koks stilius labiausiai tiks Jūsų namo stogui!

Classical or modern design 1
Classical or modern design 1

Visų pirma pats savininkas geriausiai žino, kokios rūšies stogą pasirinkti. Jeigu žmogus ieško šiuolaikiškų sprendimų, mėgsta būti matomas, jis beveik garantuotai pasirinks modernų stilių. O tas, kuris gerbia tradicijas ir nenori išsiskirti iš kitų, veikiausiai labiau vertins tradicinį stogą. Svarbiausia, kad po tuo stogu gyvenantys žmonės būtų laimingi, o stogas bylotų apie jų asmenybę.

Classical or modern design 2
Classical or modern design 2

Antra, turėtumėte apsidairyti aplinkui ir atkreipti dėmesį į tai, kokia aplinka supa namą. Galbūt namas įtrauktas į saugomų kultūros vertybių registrą ir jam negalima taikyti jokių modernių sprendimų? O galbūt visi kaimynai pasirinko pastelinių spalvų stogus ir ryškus stogas prie jų netiktų? Visada derėtų atsižvelgti į namą supančią aplinką.

Classical or modern design 3
Classical or modern design 3

Pagaliau ne mažiau svarbu tai, kad architektūra, kaip ir kiekviena kita meno rūšis, turi tam tikras tendencijas, kurios konkrečiu metu yra labai madingos. Žinoma, Jūs turėtumėte atsargiai vertinti madą, nes jos tendencijos laikui bėgant kinta.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų