Pilnas stogo sprendimas

Planuojant įsirengti stogą, neužtenka vien pasirinkti stogo dangą. Stogas iki galo atliks savo funkciją tik tada, jeigu bus išbaigtas. Todėl būtina įsigyti ir tokius priedus kaip tvirtinamosios detalės, izoliacinės medžiagos ar lietaus vandens nuvedimo sistemos. Visada galite pasirinkti originalius priedus arba pigesnius pakaitalus. Tačiau taupyti nerekomenduojama, jeigu norite, kad stogas atliktų savo pagrindinę funkciją – daugelį metų saugotų Jūsų namą.

Full roof solution 1
Full roof solution 1

Pirmiausia būtina aptarti tvirtinamąsias detales. Pasirinkus pigesnes arba neoriginalias tvirtinamąsias detales, galima apgadinti dangą montuojant, be to, vėliau gali kilti problemų dėl stogo, nes šių tvirtinamųjų detalių naudojimo laikas gali būti trumpesnis negu pačios dangos. Jeigu naudosite geras tvirtinamąsias detales, būsite užtikrinti, kad Jūsų stogas bus nesenstantis ir nepralaidus. Tvirtinamosios detalės turėtų būti su poveržlėmis.

Full roof solution 2
Full roof solution 2

Antra, labai svarbu užtikrinti tai, kad įvairių stogo dalių sujungimai būtų gerai izoliuoti, nes tokios vietos, kaip kraigas arba zona aplink kaminą yra itin jautrios aplinkos veiksnių poveikiui. Siekiant užtikrinti vientisą sprendimą, geriausia naudoti originalius priedus, kuriuos tiekia dangos gamintojas. Šie priedai – tai kraigai, gaubtai, vėjalentės ir jungiamosios detalės.

Full roof solution 3
Full roof solution 3

Paskutinis argumentas, kodėl taip svarbu įsigyti pilną stogo sprendimą iš vieno gamintojo, yra estetinis. Vieno gamintojo tiekiama danga ir jos priedai labiau dera tarpusavyje ir sumontavus sukuria užbaigto stogo įspūdį. Be to, originalūs priedai turi tą patį profilį, kaip ir danga, todėl taip lengviau užtikrinti gerą prigludimą. Pagaliau, laikui bėgant stogas pamažu praranda spalvą, ir jeigu priedai bus pagaminti toje pačioje gamykloje, kaip ir danga, visos medžiagos bluks tolygiai.

Full roof solution 4
Full roof solution 4

Užbaigiant derėtų pabrėžti, kad kiekvienas stogas skirtingas, ir tai, kokį konkretų sprendimą jam pritaikyti, priklauso tik nuo stogo formos ir sudėtingumo. Šiuolaikiniai gamintojai siūlo didelę stogo dangų ir jų priedų įvairovę, taigi kiekvienas ras sau tinkamą sprendimą.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų