Tikroji stogo kaina

Stogą sudaro ne tik stogo danga, bet ir jo konstrukcija, hidroizoliacijos sluoksnis, priedai, kamino izoliacijos medžiagos ir lietaus nuvedimo sistema. Paprastai žmonės skaičiuoja tik stogo dangos kainą. Tačiau kokia tikroji viso stogo kaina?

Real price of the roof 1
Real price of the roof 1

Stogas nėra paprastas gaminys, kurį galite nusipirkti nieko daug nesvarstę. Tai ilgalaikė investicija, todėl būtina pasverti visus pranašumus ir trūkumus. Be to, prieš pasirenkant stogo dangą, vertėtų numatyti papildomas išlaidas. Pagaliau ne visada apsimoka taupyti. Verčiau sumokėti daugiau, bet pasirinkti tik geros kokybės medžiagas, tada stogas išliks gražus ir tvirtas daug ilgiau.

Real price of the roof 2
Real price of the roof 2

Pilną stogo sprendimą galima laikyti savotišku „sumuštiniu“. Stogo danga – tai tik viena sumuštinio dalis. Juk rinkdamiesi sumuštinį, atsižvelgiate ne tik į dešros, bet į viso produkto kainą. Tas pats pasakytina ir apie stogą. Stogo danga sudaro vos 20 proc. viso stogo kainos. Vadinasi, visas stogas kainuoja penkis kartus daugiau negu vien jo danga. Prieš pasirenkant stogo dangą, derėtų apskaičiuoti, kiek medienos reikės stogo konstrukcijai, atsižvelgiant į dangą, kiek tvirtinamųjų detalių, ir taip toliau. Kartais pigiausia medžiaga galiausiai tampa brangiausia, nes ją pasirinkus tenka įrengti daugiau izoliacijos sluoksnių ir būtina pirkti daugiau vinių jai pritvirtinti.

Real price of the roof 3
Real price of the roof 3

Jeigu montuodami stogą norite sutaupyti, geriausia naudoti originalius priedus. Neturėsite jokių problemų juos įrengdami: jų matmenys atitiks dangos matmenis, vadinasi, nepatirsite papildomų išlaidų, nes jų nereikės pritaikyti. Be to, stogas bus ilgaamžiškesnis, nes danga ir priedai pasižymės tokiomis pat eksploatacinėmis savybėmis.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų