Stogas

Pagrindinė stogo funkcija – apsaugoti Jūsų namus, šeimą ir namų ūkį. Kokybiška stogo danga apsaugo pastatą nuo gamtinių veiksnių, pavyzdžiui, lietaus, sniego arba vėjo. Be to, stogas apsaugos ir Jūsų piniginę, nes uždengę stogą gera danga ir pasirūpinę tinkama izoliacija, išvengsite vandens daromos žalos ir sutaupysite nemažai energijos.
Tačiau akivaizdu, kad stogo danga atlieka dar ir estetinę funkciją. Kiekviena danga – ar tai būtų banguoti lakštai, plokštelės ar čerpės, – turi tam tikro žavesio ir  savitai padės papuošti Jūsų namą.

Which roof suits you

Koks stogas Jūsų namui tinkamiausias?

Which roof suits you

Stogo dangos pasirinkimas – labai svarbi užduotis, nes būtina apsvarstyti daugelį skirtingų aspektų, pavyzdžiui, koks yra stogo nuolydis, kokia aplinka supa namą arba kokį  sprendimą geriausia pritaikyti atnaujinant stogą. Čia rasite keletą naudingų patarimų, kurie Jums padės pasirinkti tinkamiausią stogo dangą.

Skaityti plačiau
Corrugated sheets

Banguoti lakštai

Corrugated sheets

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestinė stogo danga, pagaminta iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens ir asbestą pakeitusio polivinilo acetato (PVA). Pluoštinis cementas yra itin patvarus ir atsparus aplinkos veiksnių poveikiui, todėl ši danga ilgai saugos Jūsų stogą, atrodys dailiai ir jai nereikės papildomos priežiūros. Pluoštinis cementas vertinamas dėl cheminio neutralumo – jis neskleidžia jokių cheminių medžiagų į aplinką ir nereaguoja su kitais pavojingais chemikalais. Be to, ekologiškas yra ir šios dangos gamybos procesas, nes pagaminus pluoštinį cementą, nelieka jokių antrinių medžiagų.

Banguoti lakštai jau daugiau kaip 20 metų gaminami vienintelėje vietoje Baltijos šalyse – Naujojoje Akmenėje įsikūrusioje gamykloje.

Skaityti plačiau
Slates

Plokštelės

Slates

Pluoštinio cemento plokštelės buvo sukurtos, pasisėmus įkvėpimo iš skalūninės stogo dangos, paplitusios Alpių regione. Skalūnui būdingas ypatingas reljefinis paviršius jį išsiskiria iš kitų medžiagų, tačiau šią dangą sudėtinga montuoti, todėl ji buvo prieinama ne kiekvienam. Sukūrus pluoštinio cemento plokšteles, ši danga tapo prieinama visiems žmonėms, norintiems išskirtinai atrodančio ir patvaraus stogo.

Namų savininkai mėgsta plokšteles „Dacora“, nes jos namui suteikia ypatingą prabangos ir stilingumo aurą. Architektams „Dacora“ patinka dėl visapusiškumo – šios plokštelės puikiai dera tiek prie klasikinio, tiek prie modernaus architektūros stiliaus. Jos leidžia žaisti su detalėmis ir pritraukia praeivių dėmesį.

Baltijos šalyse plokštelės „Dacora“ labiausiai paplito pajūrio regionuose, kuriuose vis dar gyvos vokiečių architektūros tradicijos. Be to, pajūrio gyventojai linkę rinktis šią dangą dėl jos atsparumo atšiaurioms oro sąlygoms. Tačiau plokštelėmis „Dacora“ dengiama vis daugiau namų stogų ir kituose regionuose, nes poreikis įsirengti išraiškingai, bet kartu ir neutraliai atrodantį stogą būdingas daugeliui žmonių.

Skaityti plačiau
Clay tiles

Keraminės čerpės

Clay tiles

CREATON yra viena iš keraminių čerpių gamybos lyderių Europoje, užtikrinanti savo gaminių ilgaamžiškumą ir kokybę. Daugiau kaip 130 metų patirtį turinčios bendrovės tikslas – sukurti naują stogų dengimo kultūrą, nes dailiai atrodančios ir ilgaamžės stogų dangos yra neatsiejama šiuolaikinio namo dalis. CREATON sėkmingai suderina modernumą su tradicijomis. CREATON apsaugos Jūsų namą ilgiau kaip 50 metų. Išbandykite patys.

CREATON tiekia daugiau kaip 40 skirtingų rūšių čerpes, kurių dydžių ir formų įvairovė Jūsų tikrai nenuvils. Būtinai rasite savo stogui tinkamiausią sprendimą.

 

 

Skaityti plačiau
Concrete tiles

Betoninės čerpės

Concrete tiles

Betoninės čerpės CREATON gaminamos iš smėlio, portlandcemenčio ir vandens. Jos atsparios oro sąlygų pokyčiams, šalčiui ir UV spinduliams. Šios čerpės ilgai išlaiko spalvą, nes yra padengtos ypač tankia danga. Betoninės čerpės yra nedegios ir atsparios vandeniui.

Skaityti plačiau

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų