Banguoti lakštai

Banguoti lakštai – tai saugi beasbestė stogo danga, pagaminta iš cemento, kalkakmenio, celiuliozės, vandens ir asbestą pakeitusio polivinilo acetato (PVA). Pluoštinis cementas yra itin patvarus ir atsparus aplinkos veiksnių poveikiui, todėl ši danga ilgai saugos Jūsų stogą, atrodys dailiai ir jai nereikės papildomos priežiūros. Banguoti lakštai jau daugiau kaip 20 metų gaminami vienintelėje vietoje Baltijos šalyse – Naujojoje Akmenėje įsikūrusioje gamykloje.

Elegantiškas čerpinio stiliaus stogas

Stogas turi ne tik apsaugoti Jūsų namą – tai yra viena ryškiausių namo dalių. Pasitelkdami banguotus lakštus, susikurkite elegantiško stiliaus stogą.

Skaityti plačiau

Praktiškas, estetiškas ir optimalus stogo sprendimas

Ar galima rasti praktišką, estetišką ir optimalų stogo sprendimą? Tikrai taip! Įsitikinkite patys.

Skaityti plačiau

Mūsų kraštovaizdžio klasika

Banguoti lakštai, anksčiau vadinti šiferiu, jau daugiau kaip 50 metų yra neatsiejami nuo mūsų klasikinio kraštovaizdžio. Įdiegus naują gamybos technologiją ir pašalinus asbestą iš gamybos proceso, jie ir toliau išlieka tarp populiariausių stogo dangų.

Skaityti plačiau

Sprendimai, o ne vien tik produktai

Kiekvienas pirkėjas tikisi, kad pardavėjas jam pasiūlys ne tik produktą. Todėl mes, žinodami savo klientų poreikius, siūlome sprendimus, ne tik produktus.

Skaityti plačiau

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų