Suteikite laisvę vaizduotei

Apvalias tarsi bebro uodega čerpes galima panaudoti labai įvairiai. Jos ypač vertinamos dėl to, kad sukuria klasikinį ir harmoningą stogo vaizdą. Sumontuokite šias neįprastos elegantiškos formos, natūralios raudonos spalvos, grakščias bei dailias čerpes ir turėsite tobulą klasikinį stogą.

Use your imagination 1
Use your imagination 1

„Grąžinkime išblukusiai aplinkai spalvas.“ Ši mintis žavėjo menininką Friedrichą Ernstą von Garnierį, ir CREATON jai visiškai pritaria. Spalvų kūrėjo kūrybingumas ir keraminių čerpių gamintojo patirtis leido pasiekti puikių rezultatų. Ši kolekcija nustebino net visko mačiusius specialistus. Stogdengiams ir architektams siūlomos nuostabios prie kraštovaizdžio derančių ypatingų šiltų atspalvių čerpės „Nuance“. Plataus atspalvių spektro kolekcija „Nuance“ net ir labai išrankiems stogų kūrėjams suteikia galimybę be jokių papildomų išlaidų praturtinti mūsų kraštovaizdį. Tai plačios spalvų paletės angobuotos bebro uodegos formos čerpės.

Use your imagination 2
Use your imagination 2

Šios čerpės padės įgyvendinti net pačias beprotiškiausias stogo idėjas. Derindami skirtingų spalvų čerpes, ant stogo galite kurti ne tik įvairiaspalvius ornamentus, bet netgi paveikslus. Jums tereikia išlaisvinti vaizduotę ir Jūsų stogas atgis – jis bus tiesiog nepakartojamas.

Prekybos vietos

Raskite šalia Jūsų esančias prekybos vietas

Dokumentai

Raskite produktų brošiūras ir kitus dokumentus

Ieškoti dokumentų