Jūsų ūkiui ištikimi sprendimai

farmer

Jūsų ūkiui ištikimi sprendimai

Ketinant renovuoti ar statyti naują žemės ūkio pastatą dėmesys krypsta į daug dalykų. Žinome, kad jums ypač svarbi jūsų gyvulių gerovė ir kad norite užtikrinti sandėliuojamų gėrybių kokybę.

Žirgyno, kiaulidės ar sandėlio stogas itin svarbus pastato klimatui. Mūsų „Eternit“ kolektyvas gali padėti atrasti tokią sąlygų pusiausvyrą, kuri tobulai tiks jums, jūsų gyvuliams ir gėrybėms. Atsižvelgdami į savo bei savo gyvulių poreikius čia rasite geriausią stogo, dėl kurio bus tinkamas klimatas pastato viduje, sprendimą. Tam reikia suderinti daugybę parametrų ir aspektų, pavyzdžiui: vėdinimą, temperatūrą, drėgmę, termoizoliaciją, šviesos patekimą, tvarius energijos sprendimus... Kad ir kam skirtas pastatas – karvėms, jaučiams, veršeliams, kiaulėms, vištoms, ožkoms, bulvėms, grūdams ar svogūnams – „Eternit“ žino, kas konkrečiai yra svarbu tinkamam klimatui sukurti.

Išskyrėme poreikius ir parodėme, kaip mūsų gaminiai padeda pasiekti geriausių rezultatų.

Auginame jūsų sektorių

Karvidės

dairy, cattle

Karvidės

Statant ar renovuojant tvartą svarbiausi prioritetai yra gyvulių gerovė ir patogumas. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini karvių sveikatai ir produktyvumui. Sveikos karvės duoda daugiau pieno ir sparčiau auga. Todėl tai naudinga ir jūsų piniginei.

Kiaulidės

Kiaulidės

Vartotojai vis labiau rūpinasi gyvulių gerove. Todėl svarbu investuoti į tvarų pastatą, pritaikytą kiaulių poreikiams. Daugiau dėmesio skirkite paršeliams ir besilaukiančioms paršavedėms, nes jie yra jautresni klimato pokyčiams.

Paukštidės

chicken

Paukštidės

Paukštyno statymas ar renovavimas yra ilgalaikė investicija. Sveiki, streso nejaučiantys paukščiai auga greičiau. Dėl to kyla produktyvumas. Tą pasiekti padės pluoštinio cemento ir tinkamai įrengtos termoizoliacijos derinys. Be to, sumažinsite energijos išlaidas ir užtikrinsite optimalias darbo sąlygas savo darbuotojams.

Žirgynai

equestrian

Žirgynai

Statant ar renovuojant žirgynus svarbiausi prioritetai yra gyvūnų gerovė ir patogumas. Žirgai yra lauko gyvūnai. Jiems nėra natūralu didžiąją dienos dalį praleisti po stogu. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini jų fizinei ir psichinei sveikatai. Taip pat ir jūsų ramybei. Todėl sukūrėme gaminius, kurie pastato viduje atkuria natūralią aplinką. Be to, iš išorės jie atrodo elegantiškai.

Avidės ir ožkidės

sheeps, goats

Avidės ir ožkidės

Statant ar renovuojant avides ar ožkų fermą svarbiausi prioritetai yra gyvulių gerovė ir patogumas. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini gyvulių psichinei ir fizinei sveikatai. Sveiki gyvuliai duoda daugiau pieno ir sparčiau auga. Todėl tai naudinga ir jūsų piniginei.

Produkcijos sandėliai

arable

Produkcijos sandėliai

Derlių reikia laikyti idealiomis sąlygomis, vėsioje ir sausoje vietoje. Sukurkite idealų klimatą sandėlyje su „Eternit“ pluoštinio cemento stogo danga, tinkama izoliacija ir vėdinimu. Tai padės išlaikyti derlių šviežią ir mažiau jo suges.

Technikos sandėliai

tractor machinery

Technikos sandėliai

Ar dirbate žemės ūkyje ar statybų sektoriuje, sunkioji technika jūsų darbui yra labai svarbi. Jai reikia nemažų investicijų. Todėl nenorite jos palikti lauke lyjant, stingdančiame šaltyje ar saulės kaitroje. Angarai ir pastogės su pluoštinio cemento stogu yra patvari jūsų turto apsauga už protingą kainą.

Gyvenamieji pastatai

residential

Gyvenamieji pastatai

Statant ar renovuojant gyvenamąjį būstą svarbiausi prioritetai yra energijos naudingumo koeficientas, tvarumas ir patvarumas. Be abejo, tiek kaime, tiek mieste vienas svarbiausių dalykų yra tinkamas pastato dizainas. Todėl galėsite rinktis įvairias spalvas iš plataus mūsų siūlomo asortimento, atsižvelgdami į savo sklypą ir dizainą.

Gamybiniai pastatai

industrial

Gamybiniai pastatai

Statant ar renovuojant pramoninį pastatą svarbiausi prioritetai yra efektyvumas, tvarumas ir patvarumas. Nuo to priklauso patalpas naudosiančių žmonių gerovė ir ten laikomų atsargų kokybė. Bet taip pat žinome, kad svarbus yra ir tinkamas dizainas. Todėl mūsų sprendimams galima rinktis įvairias spalvas iš plataus asortimento, pritaikant sandėlio dizainą prie jūsų prekės ženklo arba aplinkos.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir banguotais lakštais

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.