Pluoštinio cemento privalumai

Pluoštinio cemento privalumai

Didesnė nei 100 metų patirtis ūkio sektoriuje, leidžia mums suprasti, kaip pluoštinio cemento privalumai gali padėti jūsų ūkiui.

Icons_Benefit-Fungal-chemical-resistant@2x.png

Atsparumas chemijos ir grybelio poveikiui

Pluoštinis cementas nekeičia savo savybių būdamas agresyvioje aplinkoje, pvz., amoniako. Ši medžiaga nepūva, nepelija ir nesioksiduoja. Ji atspari grybeliui, bakterijoms ir kenkėjams. Banguoti lakštai padeda sukurti palankią aplinką gyvūnams.

Icons_Benefit-Longevity@2x.png

Ilgaamžiškumas

Investuojant į naują pastatą ypač svarbus patvarumas. Statant ar renovuojant pastoges reikalingos atsparios medžiagos. Pluoštinis cementas yra atsparus agresyvioms dujoms, kurių laikui bėgant susidaro pastatuose. Pluoštinio cemento stogo danga nerūdija ir jos savybės neprastėja. Dėl savo ilgaamžiškumo iš banguotų lakštų sumontuotas stogas tarnaus dar ir kitai ūkį paveldėjusiai kartai.

Icons_Benefit-Ventilation@2x.png

Laidus orui

Pluoštinis cementas yra natūraliai laidus orui, todėl iki minimumo sumažina kondensaciją. Jis maksimaliai apriboja karščio ir kondensato poveikį. Banguoti pluoštinio cemento lakštai gali sugerti tokį vandens kiekį, kuris atitinka iki 30% jų pačių svorio. Todėl tai yra ideali medžiaga gyvulių tvartuose įprastiems natūralaus vėdinimo sprendimams. Tokie tvartai kuriami taip, kad optimizuotų natūralų į vidų patenkantį oro srautą – didesniuose pastatuose tą galima padaryti vėdinant mechaniškai. Geras vėdinimas užtikrina malonų klimatą gyvuliams.

Icons_Benefit-Sound damping@2x.png

Garso slopinimas

Didelis netikėtas triukšmas gyvuliams gali sukelti paniką. Todėl svarbu vengti staigių ar agresyvių garsų. „Eternit“ pluoštinio cemento banguoti lakštai sugeria garsą daug geriau nei dauguma kitų stogo dangos medžiagų. Banguoti lakštai puikiai tiks, kai reikia užtikrinti ramesnį gyvenimą gyvuliams.

Icons_Benefit-Rustproof@2x.png

Nerūdija

Pluoštinio cemento sudėtyje nėra metalo, todėl jis nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Stogas mažiau pažeidžiamas net labai agresyvioje aplinkoje.

Sužinokite apie mus daugiau