Apie mus

eternit, euronit

Apie mus

„Eternit“ gamina banguotus pluoštinio cemento lakštus jau daugiau nei šimtą metų. Specialios žinios apie įvairių sričių pastatų – pienininkystės, galvijų, kiaulių, arklių bei sandėlių – stogo dangoms keliamus reikalavimus įmonei leidžia siūlyti platų banguotų lakštų, atitiksiančių bet kokius poreikius, asortimentą. Senas tradicijas menanti „Eternit“ įmonė yra patikima partnerė, padedanti jiems sėkmingai ir tvariai žengti į ateitį. Bendrovė yra įsipareigojusi sukurti vertę pastato savininkui užtikrindama patvarumą ir gyvulių bei produktų gerovę.

Atsidavimas

eternit, euronit

Atsidavimas

„Eternit“ prekės ženklas yra skirtas banguotų lakštų gaminių kategorijai, kurio pagrindinė rinka yra Europos žemės ūkio sektorius. Iki šiol išlieka prioritetinis pasirinkimas žemės ūkio sektoriaus stogams Europoje.

„Eternit“ priklauso „Etex Group“, Belgijos pramonės įmonių grupei, kuri specializuojasi statybų medžiagų srityje. „Etex Group“ yra pasaulinė organizacija, įsikūrusi 42 šalyse ir turinti daugiau nei 12 500 darbuotojų.

„Etex“ yra profesionali ir patikima viso pasaulio ūkininkų partnerė, padedanti jiems sėkmingai ir tvariai žengti į ateitį. Bendrovė yra įsipareigojusi sukurti vertę pastato savininkui užtikrindama patvarumą ir gyvulių gerovę.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir banguotais lakštais

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.