Apie mus

Apie mus

Apie mus

Etex Group – antrą veiklos šimtmetį skaičiuojanti Belgijos įmonė, garsėjanti statybinių medžiagų srityje. Ilgametė patirtis bei įmonės tinklo tiekiami kokybiški gyvenamųjų namų bei žemės ūkio pastatų stogo pasirinkimai užtikrina tvarius, puikiai įvertintus sprendimus.
Etex Group tinklui priklauso ir prekinis ženklas Eternit, specializuojantis banguotų lakštų gamyboje. Europoje bei už jos garsėjantys gaminiai, pagaminti iš pluoštinio cemento, naudojami ne tik gyvenamųjų namų, bet ir žemės ūkio projektams.

Atsidavimas

Atsidavimas

Atsidavimas

Lietuvoje, Naujojoje Akmenėje jau daugiau nei 25 metus yra įsikūrusi moderni Eternit gamykla, gaminanti Lietuvos gyventojų viena labiausiai pamėgtų stogo dangų – banguotus lakštus.


Ekologiški bei aukštos kokybės standartus atitinkantys beasbestiniai lakštai pagaminti iš tvarių medžiagų tokių, kaip cemento, celiuliozės, PVA pluošto ir vandens, yra tinkamas pasirinkimas gyvenamųjų namų statybai bei ūkiniams pastatams.

Namams

Namams

Namams

Eternit banguotieji lakštai vienas populiariausių Lietuvos gyventojų pasirinkimų renovuojant ar statant naujus gyvenamuosius namus.


Gaubiami ilgametės patirties, įsiklausimo bei atliepimo į klientų poreikius Eternit prekinis ženklas gamina itin aukštos kokybės standartus atitinkančius produktus, pasižyminčius puikia garso izoliacija, lengvu saulės baterijų montavimu bei plačia spalvų palete, kurią lengva pritaikyti prie namo fasado.

Ūkiui

Ūkiui

Ūkiui

Eternit beasbestiniai lakštai populiarus pasirinkimas ne tik gyvenamųjų namų, bet ir žemės ūkio pastatų stogo dengimo sprendimams. Aukštos kokybės standartus atitinkantys banguotieji lakštai plačiai naudojami karvidžių, kiaulidžių, paukštidžių, žirgynų, avidžių, oškidžių ir produkcijos sandėlių, technikos angarų bei gamybinių pastatų stogams dengti. Atspari agresyviai aplinkai, kvėpuojanti bei nekaupianti kondensato Eternit produkcija užtikrina laikomų gyvūnų gerovę bei kokybiškus, tvarius pasirinkimus.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.