Sukurkite saugią ir patogią aplinką kiaulėms

piggery

Sukurkite saugią ir patogią aplinką kiaulėms

Vartotojai vis labiau rūpinasi gyvulių gerove. Todėl svarbu investuoti į tvarų pastatą, pritaikytą kiaulių poreikiams. Daugiau dėmesio skirkite paršeliams ir besilaukiančioms paršavedėms, nes jie yra jautresni klimato pokyčiams. 

Maksimalus oro srautas

Maksimalus oro srautas

Maksimalus oro srautas

Banguoti pluoštinio cemento lakštai užtikrins gyvuliams tinkamą mikroklimatą, nesvarbu, kokia bus termoizoliacija. Tai būtina norint išvengti kvėpavimo takų infekcijų

Tvarus sprendimas

Kiaulininkystė generuoja daug amoniako ir drėgmės. Gera žinia ta, kad pluoštinis cementas sugeba absorbuoti drėgmę ir skirtingai nei metalas, nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Galėsite džiaugtis tvariomis mažų sąnaudų patalpomis.

Solidi investicija

Solidi investicija

Solidi investicija

Kiaulės ne tokios jautrios triukšmui kaip karvės ar arkliai. Tačiau triukšmas jas vis tiek gali gąsdinti. Kaip ir stiprus lietus ar kruša. „Eternit“ pluoštinio cemento stogo dangos garsą sugeria dukart geriau nei metalas, nesvarbu, ar naudojama su termoizoliacija ar be jos.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Pastato vidaus aplinkos kontrolė yra svarbi gyvūlių gerovei. Ypač svarbu kontroliuoti temperatūrą. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Optimali klimato kontrolė
Šis sprendimas leidžia kontroliuoti kiaulidės viduje esančią temperatūrą. Tai svarbu paršavedėms ir paršeliams.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termoizoliacijos įrengimo sprendimas
Mėsai auginamos kiaulės ir paršavedės (kai jos nėra besilaukiančios) nėra itin jautrios temperatūros svyravimams. Šioje fermos dalyje pakanka įrengti izoliaciją virš grebėstų.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Pagerinau savo kiaulėms gyvenimą pasirinkdamas geriausią klimato kontrolės sprendimą su izoliuotu pluoštinio cemento stogu. Pluoštinis cementas puikiai tinka gyvulių tvartams dėl savo patvarumo. Esu įsitikinęs, kad šiuo nauju stogu galės džiaugtis ir mano sūnus, kai perims šią fermą.

Antanas – kiaulių augintojas

vet-farmer-pigs-bar800n_500H_1.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.