Laikykite derlių optimaliomis sąlygomis

grain building

Laikykite derlių optimaliomis sąlygomis

Derlių reikia laikyti idealiomis sąlygomis, vėsioje ir sausoje vietoje. Sukurkite idealų klimatą sandėlyje su „Eternit“ pluoštinio cemento stogo danga, tinkama izoliacija ir vėdinimu. Tai padės išlaikyti derlių šviežią ir mažiau jo suges.

Tinkama temperatūra ir vėdinimas

arable

Tinkama temperatūra ir vėdinimas

Sandėlyje turi būti tinkamas vėdinimas ir temperatūra, kad ten laikomos derlius nesugestų. Pluoštinis cementas praleidžia pakankamai daug oro ir sugeria drėgmę, kad derlius būtų sausas ir jame nesiveistų grybelis bei pelėsis. Žemesnė temperatūra slopina per ankstyvą dygimą ir derlius ilgiau lieka kokybiškas.

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

arable

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

Pluoštinis cementas yra orui laidi natūrali medžiaga. Ji maksimaliai sumažina drėgmę ir bakterijų kiekį. Skirtingai nei metalas, ši medžiaga nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Galėsite džiaugtis aukšto standarto ir mažų sąnaudų patalpomis ištisus dešimtmečius.

Užtikrinkite saugumą

arable

Užtikrinkite saugumą

„Eternit“ banguoti lakštai atitinka aukščiausius priešgaisrinės saugos standartus. Tai jūsų turtui suteiks papildomą apsaugą, o jūs jausitės ramiai. Derlius bus sandėliuojamas saugiai.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Termoizoliacija sandėlyje būtina, kad apsaugotų sėklas nuo neigiamų klimato sąlygų. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

no-insulation.jpg

Be termoizoliacijos

Atsparioms sėkloms
Sėkloms, kurios nėra jautrios karščiui, termoizoliacijos paprastai nereikia. Temperatūra sandėlyje paprastai nenukris žemiau nulio, todėl šalčio rizika labai nedidelė. Dalį ore esančios drėgmės sugers pluoštinis cementas.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiosios konstrukcijos

Optimali klimato kontrolė
Įrengę termoizoliaciją po grebėstais galite pagal poreikius pritaikyti vėdinimą užtikrindami idealią temperatūrą sandėlyje tiek žiemą, tiek vasarą ir išlaikydami sėklas geriausios įmanomos būklės. Lenga valyti ar dezinfekuot lubų paviršių iš apačios.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiška termoizoliacija
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau valyti sudėtingiau. Be to, reikės atsižvelgti į šalto oro sroves.

suspended ceiling.jpg

Papildomos lubos

Apsauga nuo šalto oro srovių
Vėdinamos lubos leidžia reguliuoti oro patekimą į pastatą. Tai sukuria gerą šviežio, švaraus oro cirkuliaciją. Taip palaikomas žemas sėklų drėgmės lygis ir apsaugoma nuo pelėsio.

Vėdinamos lubos apsaugo nuo šalto oro srovių. Oro patekimas į pastatą yra reguliuojamas. Tai sukuria gerą šviežio, švaraus oro cirkuliaciją.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Džiaugiuosi, kad radau tinkamą sprendimą geram bulvių sandėliui. Pluoštinio cemento ir izoliacijos derinys sukuria sausą aplinką ir galiu gerai stebėti vėdinimą.

Jonas – mišraus ūkio savininkas

shutterstock_217813450_CMYK.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.