Sukurkite idealų klimatą tvarte

dairy

Sukurkite idealų klimatą tvarte

Statant ar renovuojant tvartą svarbiausi prioritetai yra gyvulių gerovė ir patogumas. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini karvių sveikatai ir produktyvumui. Sveikos karvės duoda daugiau pieno ir sparčiau auga. Todėl tai naudinga ir jūsų piniginei.

Temperatūros ir drėgmės kontrolė

dairy, cattle

Temperatūros ir drėgmės kontrolė

Šaltis jaučiams – ne bėda. Karvėms – juo labiau. Jos normaliai jaučiasi iki -5°C. O štai karštį būtina kontroliuoti. Jei bus per karšta, gyvuliai mažiau ės, o tai turės neigiamos įtakos pieno gamybai arba augimui. Sumažinkite karščio įtaką taikydami gerą vėdinimą ir naudodami pluoštino cemento stogo dangą. Tokia danga yra laidi orui ir neleidžia tvarte susidaryti drėgmei.

Pirmenybė vėdinimui prieš izoliaciją

Pirmenybė vėdinimui prieš izoliaciją

Pirmenybė vėdinimui prieš izoliaciją

Izoliacija turi privalumų ir trūkumų. Vienas galimas privalumas yra karščio keliamos įtampos mažinimas. Tačiau tokiu atveju kaina bus dviguba. Banguoti pluoštinio cemento lakštai ir tinkamas vėdinimas padės užtikrinti šviežio oro tiekimą gyvuliams ir iš tvarto pašalinti nepageidautinas dujas.

Raskite tinkamiausią apšvietimą

dairy & cattle

Raskite tinkamiausią apšvietimą

Natūrali šviesa yra svarbi, nes ji turi įtakos pieno gamybai ir reprodukcijai. Tačiau per daug šviesos gali pakelti temperatūrą. Raskite tinkamiausią pusiausvyrą pluoštinio cemento stoge įmontuodami permatomus lakštus. Rekomenduojame juos montuoti šalia kraigo, kad būtų mažiau perteklinės šilumos.

Solidi investicija

dairy, cattle

Solidi investicija

Karvių ir jaučių gera klausa. Kuo stipresnis ir labiau netikėtas triukšmas, tuo didesnė tikimybė, kad jie ims panikuoti. Skirtingai nei metalas, „Eternit“ pluoštinio cemento danga sugeria garsą. Ji puikiai tiks norint užtikrinti ramesnį gyvenimą galvijams.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Daugeliu atvejų termoizoliacija nenaudojama. Tačiau auginant veršelius ne visada tai įmanoma, nes jie jautresni šalčiui. Todėl siūlome skirtingus sprendimus. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

no-insulation.jpg

Be termoizoliacijos

Sveikos karvės ir jaučiai
Karvėms ir jaučiams termoizoliacija paprastai nėra reikalinga. Žiemą jiems reikia vėsaus tvarto, o vasarą jie turi ganytis pievose. Didelį ore esančios drėgmės kiekį gali sugerti pluoštinis cementas.

partial insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Optimali klimato kontrolė
Šis sprendimas leidžia kontroliuoti tvarto vidaus temperatūrą. Tai svarbu veršeliams. Be to, tai sukuria optimalų „kamino efektą“ ir kartu apsaugo nuo skersvėjo ar šalto oro srovių. Ypač tinka paukštidėms, dėl lengvai valomo ir dezinfekuojamo pavišiaus iš apačios.
.

full insulation.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiška izoliacija
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau įrengus šią termoizoliaciją reikės įvertinti šalto oro sroves. Be to, valyti bus sudėtingiau.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.