Sukurkite gražius, saugius ir patogias žirgynus

Equestrian

Sukurkite gražius, saugius ir patogias žirgynus

Statant ar renovuojant žirgynus svarbiausi prioritetai yra gyvūnų gerovė ir patogumas. Žirgai yra lauko gyvūnai. Jiems nėra natūralu didžiąją dienos dalį praleisti po stogu. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini jų fizinei ir psichinei sveikatai. Taip pat ir jūsų ramybei. Todėl sukūrėme gaminius, kurie pastato viduje atkuria natūralią aplinką. Be to, iš išorės jie atrodo elegantiškai.

Temperatūra ir drėgmė

equestrian

Temperatūra ir drėgmė

Žirgų gerovei ir sveikatai ypač svarbus žirgyno klimatas. Žirgai, kai jų kūno temperatūra per daug pakyla, ima prakaituoti. Sumažinkite karščio įtaką naudodami termoizoliaciją ir pluoštinio cemento stogo dangą. Svarbus ir vėdinimas, kuris vėsins žirgus ir įleis vidun šviežio oro.

Raskite tinkamiausią apšvietimą

equestrian

Raskite tinkamiausią apšvietimą

Žirgams natūrali aplinka yra pieva. Tačiau dažnai didžiąją dienos dalį jie praleidžia žirgynuose. Natūrali šviesa padeda mažinti jų stresą, bet tiesioginių saulės spindulių geriau vengti. Įleiskite kuo daugiau dienos šviesos: 

  •  Žirgyno šonuose palikite tam skirtas angas.
  •  Pluoštinio cemento stogo dangoje įmontuokite permatomus lakštus.


Solidi investicija

equestrian

Solidi investicija

Dėl jautrios klausos žirgui stresą gali kelti net nedidelis triukšmas. Skirtingai nei metalas, „Eternit“ pluoštinio cemento stogo danga sugeria garsą. Jis idealiai tiks norint įrengti ramų ir patogų žirgyną.

Stilingas dizainas

Žinome, kad vienas svarbiausių dalykų yra tinkamas tiek kaimo, tiek miesto pastatų dizainas. Rinkitės norimą spalvą iš mūsų asortimento pagal savo skonį ir pastato vietą. Pastatas gali tiek išsiskirti iš aplinkos, tiek į ją įsilieti. Tegul raiteliai įvertina jūsų pastato kokybę ir eleganciją. O geriausia – galėsite džiaugtis aukšto standarto ir mažų energinių sąnaudų patalpomis.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Žirgai yra labai jautrūs gyvūnai. Vėdinamoje, ramioje ir šviesioje aplinkoje jie jausis sveiki, todėl rekomenduojame tris toliau nurodytus sprendimus. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

no-insulation.jpg

Be termoizoliacijos

Priedanga nuo lietaus
Jojimo zonose termoizoliacija nėra reikalinga. Arenoje esantis smėlis aplaistomas vandeniu, o didelį ore esančios drėgmės kiekį sugeria pluoštinis cementas.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Visapusiška klimato kontrolė
Atsižvelgiant į vietinį klimatą žirgynuose dažnai reikia įrengti termoizoliaciją, kuri žirgams užtikrina sausą, gerai vėdinamą aplinką. Tai leidžia po truputį valdyti temperatūrą ir kartu tiekti į žirgynus maksimalų oro srautą.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termoizoliacijos sprendimas
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau įrengus šią izoliaciją reikės įvertinti šalto oro sroves. Be to, valyti bus sudėtingiau.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Mūsų ponis dabar yra laimingesnis... Naujoje aplinkoje jis atrodo labiau atsipalaidavęs nei anksčiau. Žinodama, kad pagerinau jam gyvenimą, jaučiuosi daug geriau.

Renata, privataus žirgyno savininkė

AdobeStock_197210041.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.