Apsaugokite svarbią techniką nuo atmosferinio poveikio

machinery

Apsaugokite svarbią techniką nuo atmosferinio poveikio

Ar dirbate žemės ūkyje ar statybų sektoriuje, sunkioji technika jūsų darbui yra labai svarbi. Jai reikia nemažų investicijų. Todėl nenorite jos palikti lauke lyjant, stingdančiame šaltyje ar saulės kaitroje. Angarai ir pastogės su pluoštinio cemento stogu yra patvari jūsų turto apsauga už protingą kainą.

Išlaikykite puikią darbo priemonių būklę

tractor machinery

Išlaikykite puikią darbo priemonių būklę

Pluoštinio cemento stogas užtikrins jūsų technikai puikią apsaugą. Banguotus lakštus galima derinti su permatomais lakštais ir taip įleisti dienos šviesos. Susikurkite darbui su technika tinkamiausias sąlygas.

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

tractor machinery

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

Pluoštinis cementas yra orui laidi natūrali medžiaga. Jis sugeria drėgmę (iki 30 % savo svorio), todėl sandėlyje laikomi traktoriai ir kita technika bus apsaugota nuo krintančių kondensato lašelių. Skirtingai nei metalas, pluoštinis cementas nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Jūsų įranga bus laikoma idealiomis sąlygomis. Galėsite džiaugtis aukšto standarto ir mažų sąnaudų patalpomis ištisus dešimtmečius.

Solidi investicija

tractor machinery

Solidi investicija

Sukurkite malonią darbo aplinką kontroliuodami triukšmo lygį. Pliaupiant lietui pluoštinis cementas garsą sugeria dukart geriau nei metalas, nesvarbu, kokia yra įrengta termoizoliacija.

Užtikrinkite saugumą

„Eternit“ banguoti lakštai atitinka aukščiausius priešgaisrinės saugos standartus. Todėl jūsų turtas bus papildomai apsaugotas, o jūs būsite ramūs. Žinosite, kad jūsų traktoriai ir kita technika laikomi saugiai.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Termoizoliacijos įrengimas gali padėti sukurti idealias laikymo sąlygas ir malonią darbo aplinką. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

no-insulation.jpg

Be termoizoliacijos

Apsauga nuo lietaus ir sniego
Didžioji dalis technikos yra atspari temperatūros svyravimams. Neapšiltintame angare galima laikyti traktorius ir kitą techniką – jie bus apsaugoti nuo kritulių. Pluoštinis cementas iš dalies sugeria ore esančią drėgmę, o tai maksimaliai sumažina kondensaciją.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Optimali klimato kontrolė
Termoizoliacijos įrengimsa po grebėstais saugo nuo šalčio žiemą ir nuo karščio vasarą. Tai ypač naudinga ratams ir technikai (valdomai skaitmeniniu būdu), kuri yra jautri temperatūros svyravimams. Be to, šis variantas sukuria malonią aplinką darbui su traktoriais ir kita technika.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termoizoliacijos įrengimo sprendimas
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas, sukuriantis puikią laikymo ir darbo aplinką. Tačiau valyti bus sudėtingiau. Taip pat gali kilti šalto oro srovių.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Pluoštinio cemento banguoti lakštai yra geriausias pasirinkimas mano technikos sandėliui uždengti. Ši medžiaga sugeria vandenį ir mažina triukšmo lygį – būtent tai, ko man reikėjo.

Benas – mišraus ūkio savininkas

farmer_tractor800_500H_1.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.