Sukurkite saugų, patogų ir pelningą paukštyną

poultry stable

Sukurkite saugų, patogų ir pelningą paukštyną

Paukštyno statymas ar renovavimas yra ilgalaikė investicija. Sveiki, streso nejaučiantys paukščiai auga greičiau. Dėl to kyla produktyvumas. Tą pasiekti padės pluoštinio cemento ir tinkamai įrengtos termoizoliacijos derinys. Be to, sumažinsite energijos išlaidas ir užtikrinsite optimalias darbo sąlygas savo darbuotojams.

Maksimalus oro srautas

poultry

Maksimalus oro srautas

Vištidėse susidaro daug amoniako. Pluoštinis cementas, termoizoliacija, vėdinimo angos ir ventiliatoriai sukuria paukščiams tinkamą vėdinimą ir užtikrina geriausią klimatą paukštyne. Pasirūpinkite, kad sienose būtų pakankamai angų, arba įrenkite mechaninę vėdinimo sistemą, kuri valdys oro srautą ir užtikrins gerą oro kokybę.

Įvertinkite higieną

poultry

Įvertinkite higieną

Higiena paukštyne yra svarbi siekiant išvengti bakterijų bei atitikti teisės aktų reikalavimus. Įrengus stogą su „Eternit“ pluoštinio cemento banguotais lakštais ir po laikančia konstrukcija įrengus termoizoliacinį sluoksnį, bus galima lengvai jį nuvalyti.

Raskite tinkamiausią apšvietimą

Šviesa skatina augti ir dėti kiaušinius. Banguotus pluoštinio cemento lakštus nesunku suderinti su dirbtiniu apšvietimu arba permatomomis plokštėmis, per kurias pateks daugiau dienos šviesos. Atsiminkite – svarbu atsižvelgti į paukščių poreikius pagal gamybos ciklą.

Solidi investicija

chicken

Solidi investicija

Triukšmas paukščiams kelia didelį stresą. Pluoštinis cementas garsą sugeria dukart geriau nei metalas, nesvarbu, ar jis naudojamas su termoizoliacija ar be jos.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Optimali klimato kontrolė
Įrengus termoizoliaciją po grebėstais reguliuojamas vėdinimas paukštyne ir taip užtikrinamas maksimalus augimas ar produktyvumas. Lygų vidinį vištidės paviršių lengva valyti.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termozioliacijos įrengimo sprendimas
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau įrengus šią termoizoliaciją reikės įvertinti šalto oro sroves. Be to, valyti bus sudėtingiau.

suspended ceiling.jpg

Papildomos lubos

Idealiai tinka oro srautams kontroliuoti
Vėdinamos lubos apsaugo nuo šalto oro srovių. Oro patekimas į pastatą yra reguliuojamas. Tai sukuria gerą šviežio, švaraus oro cirkuliaciją. Po paukštyną iš lėto pasklinda šiltas oras.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Ruošdamiesi statyti naują paukštyną sulaukėme daug pagalbos iš mūsų vietinio vadybininko. Jis nuo pat pradžių suprato, ko mums reikia. Su tokia įmone dirbti buvo vienas malonumas.

Deivydas– vištų augintojas

AdobeStock_173919434.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.