Sukurkite idealų klimatą tvarte

goat stable

Sukurkite idealų klimatą tvarte

Statant ar renovuojant avides ar ožkų fermą svarbiausi prioritetai yra gyvulių gerovė ir patogumas. Vėdinimas, natūralus apšvietimas ir ramybė yra būtini gyvulių psichinei ir fizinei sveikatai. Sveiki gyvuliai duoda daugiau pieno ir sparčiau auga. Todėl tai naudinga ir jūsų piniginei.

Temperatūros ir drėgmės kontrolė

goat farm

Temperatūros ir drėgmės kontrolė

Šaltis avims ir ožkoms – ne bėda. Jos puikiai jaučiasi iki -5°C. O štai aukštą temperatūrą būtina kontroliuoti. Jei bus per karšta, gyvuliai mažiau ės. Tai turės įtakos pieno gamybai arba augimui. Sumažinkite karštį naudodami pluoštinio cemento stogo dangą. Danga yra laidi orui ir neleidžia kauptis lašeliams, kurie gali kristi nuo lubų. Taip pat pastate užtikrina gerą oro apykaitą.

Raskite tinkamiausią apšvietimą

sheep farm

Raskite tinkamiausią apšvietimą

Natūralus apšvietimas yra svarbus. Jis turi įtakos pieno gamybai ir reprodukcijai. Tačiau per gausi šviesa gali pakelti temperatūrą. Raskite tinkamiausią pusiausvyrą į pluoštinio cemento stogą įmontuodami permatomus lakštus. Rekomenduojame juos montuoti šalia kraigo, kad būtų mažiau perteklinės šilumos.

Solidi investicija

sheeps, goats

Solidi investicija

Ožkos ir avys yra jautrios triukšmui. Didelis staigus triukšmas gali sukelti paniką. Pluoštinis cementas garsą sugeria dukart geriau nei metalas.

Termoizoliacijos nauda?

Termoizoliacijos nauda?

Termoizoliacija saugo nuo temperatūros pokyčių, o tai avims ir ožkoms labai svarbu. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Visapusiška klimato kontrolė
Tai idealus sprendimas norint užtikrinti gyvuliams patogumą. Ypač ten, kur auginami jauni gyvuliai. Kontroliuojama temperatūra ir apsaugoma nuo skersvėjo ar šalto oro srautų.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termoizoliacijos įrengimo sprendimas
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau įrengus termoizoliaciją šiuo būdų reikės įvertinti šalto oro sroves. Be to, bus sudėtingiau valyti.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

Naujame tvarte mano ožkos jaučiasi geriau nei bet kada anksčiau. Speciali stogo konstrukcija iš pluoštinio cemento ir termoizoliacijos saugo gyvulius nuo šalto oro srautų. Jų gyvenimas labai pagerėjo.

Arnas – ožkų augintojas

AdobeStock_14117135.jpg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.