Sukurkite švarius, patogius ir saugius pramoninius pastatus bei sandėlius

industrial

Sukurkite švarius, patogius ir saugius pramoninius pastatus bei sandėlius

Statant ar renovuojant pramoninį pastatą svarbiausi prioritetai yra efektyvumas, tvarumas ir patvarumas. Nuo to priklauso patalpas naudosiančių žmonių gerovė ir ten laikomų atsargų kokybė. Bet taip pat žinome, kad svarbus yra ir tinkamas dizainas. Todėl mūsų sprendimams galima rinktis įvairias spalvas iš plataus asortimento, pritaikant sandėlio dizainą prie jūsų prekės ženklo arba aplinkos.

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

industrial

Rinkitės efektyvumą ir patvarumą

Pluoštinis cementas yra orui laidi natūrali medžiaga. Ji leidžia kontroliuoti temperatūrą pastato viduje ir apsaugo nuo drėgmės ir bakterijų susidarymo. Skirtingai nei metalas, ši medžiaga nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Jūsų gėrybės bus sandėliuojamos idealiomis sąlygomis. Todėl jūs ir jūsų darbuotojai galėsite džiaugtis aukšto standarto ir mažų sąnaudų patalpomis ištisus dešimtmečius.

Solidi investicija

industrial

Solidi investicija

Ramybė yra svarbus pramoninio pastato aspektas, užtikrinantis malonią darbo vietą. Pliaupiant lietui pluoštinis cementas garsą sugeria dukart geriau nei metalas, nesvarbu, kokia yra termoizoliacija.

Užtikrinkite saugumą

Užsiimant bet kokiomis pramoninėmis statybomis ar renovuojant, pirmenybę privalu teikti priešgaisrinei saugai. Ypač pavojingoje aplinkoje. „Eternit“ banguoti lakštai atitinka aukščiausius priešgaisrinės saugos standartus.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Atsižvelgiant į vykdomą veiklą pramoniniame pastate termoizoliacija ne visada yra būtina. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

no-insulation.jpg

Be termoizoliacijos

Įprastas sandėliavimas
Jei pastatas nėra šildomas ar šaldomas ir niekas jame nedirba, jo apšiltinti nereikia. Investicija būtų per didelė, palyginti su nauda. Tačiau geras vėdinimas yra būtinas.

full insulation.jpg

Termoizoliacija žemiau laikančiųjų konstrukcijų

Visapusiška klimato kontrolė
Toks termoizoliacijos įrengimas idealiai tinka norint užtikrinti darbuotojams patogumą ir saugoti gėrybes. Ji leidžia kontroliuoti pastato viduje temperatūrą. Be to, ji neleidžia kilti skersvėjui ar šalto oro srovėms ir kartu suteikia maksimalų oro srautą.

insulation above purlins.jpg

Termoizoliacija virš grebėstų

Ekonomiškas termoizoliacijos įrengimo sprendimas
Šiuo atveju banguoti lakštai dedami tiesiai ant ilgų termoizoliacinių plokščių. Todėl juos lengviau uždėti – tai ypač ekonomiškas variantas. Tačiau įrengus šią izoliaciją reikės įvertinti šalto oro sroves.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Naujoji darbo vieta tiesiog puiki, vidun patenka labai daug šviesos. Negana to, lyjant triukšmo lygis mano darbuotojams netrukdo.

Benediktas – pramoninės darbo vietos savininkas

AdobeStock_302271370.jpeg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.