Sukurkite gražius ir saugius namus

residential

Sukurkite gražius ir saugius namus

Statant ar renovuojant gyvenamąjį būstą svarbiausi prioritetai yra energijos naudingumo koeficientas, tvarumas ir patvarumas. Be abejo, tiek kaime, tiek mieste vienas svarbiausių dalykų yra tinkamas pastato dizainas. Todėl galėsite rinktis įvairias spalvas iš plataus mūsų siūlomo asortimento, atsižvelgdami į savo sklypą ir dizainą.

Rinkitės energijos taupymą ir patvarumą

corrugated sheets

Rinkitės energijos taupymą ir patvarumą

Tai natūrali orui laidi medžiaga, kurią suderinę su tinkamu vėdinimu galėsite kontroliuoti namo vidaus temperatūrą. Be to, ji neleidžia formuotis drėgmei ir rastis bakterijoms. Ji nerūdija, nepelija ir nesioksiduoja. Todėl savo sukurtais aukšto standarto ir mažų sąnaudų namais mėgausitės ištisus dešimtmečius.

Stilingas dizainas

corrugated sheets

Stilingas dizainas

Mūsų pluoštinio cemento sprendimai gali būti 8 skirtingų spalvų – nuo natūraliai pilkos iki žalios. Jūsų namai gali tiek išsiskirti iš aplinkos, tiek į ją įsilieti.

Solidi investicija

Gyvenamajame pastate ypač svarbi ramybė. Pliaupiant lietui pluoštinis cementas garsą sugeria dukart geriau nei metalas. Jis mažina triukšmą, nesvarbu, koks šiltinamasis sluoksnis.

Užtikrinkite saugumą

corrugated sheets

Užtikrinkite saugumą

Pirmenybę privalu teikti bet kokio statomo ar renovuojamo būsto priešgaisrinei saugai. Eternit banguoti lakštai atitinka aukščiausius priešgaisrinės saugos standartus.

Platesnį banguotų lakštų, skirtų gyvenamiems namams, pasirinkimą rasite Cedral puslapyje.

Kokios termoizoliacijos reikia?

Kokios termoizoliacijos reikia?

Gyvenamojo namo termoizoliacija saugo nuo šalčio žiemą ir nuo karščio vasarą. Norėdami gauti geriausius patarimus ir informaciją susisiekite su mūsų klientų vadybininkais. Jie mielai jums patars ir atsakys į visus klausimus.

full insulation.jpg

Termoizoliacija po difuzine plėvele

Visapusiška klimato kontrolė
Dabar priėmę šį sprendimą vėliau gyvensite komfortiškai. Pastate bus kontroliuojama temperatūra. Be to, nesusidarys skersvėjai ar šalto oro srovės ir drauge oro srautas bus maksimalus.

Ką sako mūsų klientai?

Ką sako mūsų klientai?

Pasižiūrėkite kuo dalinasi mūsų klientai.

 

Pluoštinio cemento lakštai labai dera prie bendro namo vaizdo, jie suteikia unikalumo, kuris džiugins ne vieną dešimtmetį.

Patricija – namo savininkė

AdobeStock_233884844.jpeg

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.