Ilgaamžiškas

Patvarus

Garsą izoliuojantis

Laidus orui

Draugiškas aplinkai

Nedegus

Gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

Gyvenamoji statyba

Lietuvos gyventojų viena dažniausiai naudojamų stogo dangų – banguoti lakštai, dar kitaip vadinamas beasbestinis šiferis. Tai ekologiškas, aukštos kokybės standartus atitinkantis produktas puikiai tinkantis gyvenamųjų namų statybai.

Ilgametės patirties bei šios srities profesionalų dueto sukurtas produktas užtikrina estetiškus sprendimus, ilgaamžiškumą, saugumą, lengvą bei greitą montavimą, bei, žinoma, draugiškus aplinkai pasirinkimus statant naujus namus ar atliekant renovaciją.

Daugiau informacijos apie namų savininkams skirtus banguotus lakštus

Ūkinių pastatų statyba

Ūkinių pastatų statyba

Ūkinių pastatų statyba

Daugiau nei 100 metų patirtis, nuolatinis bendradarbiavimas su ūkio sektoriumi leido sukurti stogo sprendimus, atitinkančius Europos ūkininkų poreikius.

Eternit banguoti lakštai bei detalės gaminami iš pluoštinio cemento puikiai pritaikyti gyvuliams auginti, derliui sandėliuoti ir nedideliems pastatams. Ilgaamžiškumas, puiki izoliacija, laidumas orui, patvarumas bei atsparumas ugniai užtikrins geriausią jūsų pasirinkimą ūkiniams pastatams.


Daugiau informacijos apie ūkininkams skirtus banguotus lakštus

Kas yra pluoštinis cementas?

fibercement

Kas yra pluoštinis cementas?

Pluoštinis cementas gaminamas iš cemento, celiuliozės pluošto ir vandens, dėl to tai yra ideali medžiaga visų paskirčių pastatams. Jį naudojant suformuojamas tvirtas stogas, pasižymintis puikiomis eksploatacinėmis savybėmis ir padidinantis jūsų namo ar ūkio pastatų vertę. Pluoštinis cementas pasižymi puikiais atsparumo aplinkos poveikiui bei patvarumo rodikliais, tad stogo danga tarnaus ilgai, nereikalaus priežiūros ir atrodys estetiškai. Pluoštinis cementas yra vertinamas dėl cheminio neutralumo - į aplinką neišskiria jokių cheminių medžiagų ir nesąveikauja su kitomis kenksmingomis medžiagomis. Be to, pats gamybos procesas ekologiškas - gaminant pluoštinį cementą nelieka jokių antrinių žaliavų.

Cedral fasado ir stogo sprendimai

Susipažinkite su mūsų Cedral dailylentėmis ir plokštelėmis

EQUITONE unikalus fasado sprendimas

Visa informacija apie EQUITONE fasado plokštes.